Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos gyerekemnek lehet...

7 honapos gyerekemnek lehet hasmenése kukoricatol?

Figyelt kérdés
Tegnap evett Hipp kukricas, burgonyas pulykahusis bébi kajat. Eddig nem evett ilyet. Pulykahusit evett mar, burgonyat is evett, de kukoricat tegnap először. Hajnal ota megy a hasa. A doki szerint normalis még akar holnap is, de ő is csak esetlegesre mondta a kukoricat. Van olyan anyuka itt, akinek a gyereke a kukoricatol hasmenést produkalt? Ha holnapra sem múlik, akkor kell orvoshoz vinnem. Addig szeretnék érdeklődni tőletek.
2011. jún. 9. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A kukorica nem igazán szokott hasmenést okozni, inkább keményíti a székletet és egyben jön ki benne. Mivel bébikajában adtad neki, így főként kizártnak tartom, hogy amiatt lenne hasmenése. Vagy a foga, vagy valami vírus lehet inkább, az én 8 hósom is benne volt napokig, de azon kívül semmi baja nem volt. Normaflore-t vegyél neki a gyógyszertárban, nem kell se gyógyszer se orvos. Ez probiotikum és 1-2 ampulla helyrehozza gyorsan. Itasd minél gyakrabban, mert a hasmenéssel rengeteg folyadékot elveszít, nehogy kiszáradjon.
2011. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mar a reggeli tapijaba kevertem protexint. Én is először a fogara tippeltem, de még csak nyűgösnek sem nyűgös. Az ínyét sem latom megduzzadva. Bar ettől még lehet a foga. Még egyszer, köszönöm a valaszod!
2011. jún. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!