Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közvélemény kutatás! Melyik a...

Közvélemény kutatás! Melyik a szebb név?

Figyelt kérdés

Jó, lehet, hülyeség egy ilyen oldalon megkérdezni az ilyet, de ti mit gondoltok, eközül a három név közül melyik a legszebb? (mi nem tudunk dönteni)


Csak a véleményeitek érdekelnek!


Korina

Daniella

Alexa


2010. dec. 24. 21:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Korina, de neked melyik tetszik kedves kérdező?
2010. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért írtam fel mindhármat, mert mindhárom tetszik!
2010. dec. 30. 14:12
 43/46 anonim ***** válasza:

mivel a vezetéknév mássalhangzóra végződik, SándoR, így a keresztnév akkor dallamos és könnyen kiejthető az egész név, ha az magánhangzóval kezdődik, tehát a nagyon szigorú nyelvi "elvárás" szerint az Alexa stimmel hozzá. Sándor Alexa .... kiejtve szerintem határozottan jó .... a Daniella is elég jó, bár nem magánhangzóval kezdődik, de szép, dallamos a név, szóval elmegy.

Szerintem viszont a Korina pont az, ami egyáltalán nem illik a vezetéknévhez, a fent leírtak alapján sem, és kiejtve -szerintem- nagyon "kemény" név lesz belőle - s, r, k betű sok benne, így a hangzása pattogós, kemény ...

ez az én véleményem persze ....

2010. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nekem is az Alexa tetszik,főleg hogy Sándor a vezetéknév:)
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
A Korina és az Alexa külön külön szép, de egymásután tök gáz!!!
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

De ha feltétlen ebből kell választani, akkor Alexa

2010. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!