Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hallod hogy szörcsög a...

Ha hallod hogy szörcsög a gyerek, de nem igazán van neki váladék az orrában, adsz valamit megelőzésképpen?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem észre, hogy 2 éves fiam mintha kezdene betaknyosodni. Tüsszögött is párat. Adtam neki Cebion cseppet, de mást nem mertem még. Holnap, ha így marad a helyzet, adjak neki valamit mielőtt komolyabbra fordul, vagy inkább hagyjam?
2010. dec. 25. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megelőzésre adni semmit. Hiszen nem tudhatod pontosan hogy mi a baja, minek is adnál bármit, nem tudhatod mi kellhet rá. Vitamint, zöldség, gyümit, esetleg hagymateát ilyesmiket adhatsz ha gondolod. És szivd az orrát. Aztán ha komolyabbra fordul láz ilyesmi akkor doki.
2010. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adok semmit, mert lehet, hogy semmi komoly, csak éppen beszippantott valami kellemetlen anyagot (por, szösz stb.)
2010. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Cebiont adok a fiamnak, illetve immunerősítésre elkezdtük novemberben a Béres cseppet. Valamint sok gyümölcs (mandarint szereti szerencsére), meleg citromos tea. És párásítás, ha száraz a levegő.
2010. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam, hogy kicsit több vitamin, hagymatea, stb.., nem gyógyszerre.

Ma reggel és este is kapott Cebiont 10-10 cseppet, sajnos a gyümölcsöt nem eszi meg.

Köszönöm mindenkinek!

2010. dec. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!