Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kell használni? Valakinek...

Hogy kell használni? Valakinek bevált a fülben /honlokon használatos lázmérő?

Figyelt kérdés
Nekünk hol mér, hol nem. nem tudunk rájönni, mitől függ, vagy mi az a titokzatos mozdulat, ami szükséges ahhoz, hogy valóban megmérje a hőmérsékletét a gyereknek.
2009. jan. 25. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Fülhőmérőnk volt, hamar továbbadtuk.

Véletlenszerűen mért, mikor mit.

Egyébként azt mondják, hogy pár percig ott kell hagyni (fülben vagy homlokon) hogy átvegye a hőt, csak aztán bekapcsolni. Remélem a Tieteken segít:)

2009. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fülhőmérönk van és nagyon jól bevált.a mi gyerekorvosunk is ezt használja,és azért is jó,mert alvás közben is megtudjuk mérni.mi úgy szoktuk,hogy mind a két fülbe megmérjük és a közteni mérést vesszük hivatalosnak és abbol nem kell levonni.Nekünk az orvosunk ajánlotta,és bevélt.Én nem cserélném le.Judit.
2009. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy nektek bevált, akkor mi sem adjuk fel. De nekünk sokszor 34-35-öket mér. Hogy teszed a fülbe? Hiába irányítom a dobhártya felé, hiába húzom fel a fület, ötből egyszer ha sikerül, már örülünk. Előre is kösz.
2009. jan. 25. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok.Szia.Én a fülét nem húzom hátra,csak úgy beleirányítom és kissé minta felfelé irányítanám.Elsősorban gyakorol saját magadon,légy türelmes rá fogsz érezni hidd el és ne add fel.A mi doktornőnk sem húzza hátra a fülét a gyermeknek mikor hőt néz a gyerkőcnél.Hidd el gyakorlás kérdés.Majd írd megy,hogy ire jutottál.Sok sikert neked.Judit.
2009. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Spéci és márkás (drága) fülhőmérőnk van, de én nem szeretem. MINDIG mást mér, ha ötször mérem egymás után, ötfélét. Bánom, hogy megvettük. Biztos, hogy egyszerű a használata, de honnan tudjam, hogy melyik a jó érték: az ötféléből???
2009. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha merül az elem akkor is mutathat mas eredmenyt
2009. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fülessel én kb. 3x egymás után mérek, abból tudok már "átlagot" számolni, aztán jön a homlokos, ebből a kettőből már tudod, hogy hányadán állsz. Az én 3 éves fiam már csak ezt engedi, hónaljban meg bizonytalan.
2009. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!