Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is járt már úgy Libero...

Más is járt már úgy Libero pelenkával, hogy a kicsi (16 hós) fenekét kiütötte?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kellett vinnem, több napig kenni kellett. Mindig ezt a pelenkát használtuk, soha nem volt vele probléma, de ezek szerint bármikor előfordulhat újból, hogy egy egész zacskó pelenkát el kell dobnom?
2011. jan. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak akkor üti ki a fenekét, ha jön a foga. Akkor viszont mindig, pont most is, kiüti a fenekét. 21 hónapos.
2011. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az én kisfiam 16 hónapos, de még soha nem volt ilyen.
2011. jan. 2. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ezzel a pelussal gond, akkor most sem az a kiütés oka. Inkább a fogzás. Most mi is ezzel küzdünk.15 hónapos a fiam, most jönnek a rágófogai.
2011. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam liberót használni,de 2 hónapja nálunk is ez volt a gond.Libero repült,drága olcsó bónuszos DM-es vásárlás volt.
2011. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Két kisgyerek mellett nem engedhetek meg ekkor "luxust", hogy több ezer forintot a szemétbe dobjak és akkor még hol van az a kellemetlenség, fájdalom, amit a kisfiamnak okozott.
2011. jan. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!