Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyereknek csinálna...

Másfél éves gyereknek csinálnak allergia vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiam ekcémaszerű foltok jöttek ki amikor hazahozták a nagyszülei! Doki a neogranormont javasolta,szépen el is tűnt! Azt mondta,hogy lehet,hidegtől,vegyszertől,állatszőrtől stb... én a kutyájukra tippelek amit a házban tartanak,igaz ha ott a kicsi nincs a közelében a kutya,de a szőrével érintkezhet! Nekünk is van kutyánk de az udvaron szigorúan távol a gyerektől! Ilyen pici gyereken végeznek allergia vizsgálatot? Volt valaki hasonló helyzetben?
2011. jan. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
1 évesen bőrpróbát csinálnak. 2 évesen vérből is néznek allergiát.
2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már kisbabáknak is néznek vérből is, bár szerintem ebben az esetben bőrpróba lenne.

És csinálnak természetesen.

2011. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol néznek?? Nekem mindkét gyerekem allergiás, de egyiknek sem néztek vérből, mert azt mondták nem tudnak eleget leszedni ahhoz.

Szivesen venném ha megmondanád hol, mert akkor vinném a kisebbet én is vérvételre!!

2011. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:-) nálunk kecskeméten alapból vérvétel, 1,5 éves volt mindkét gyerekem amikor csinálták nekik először. Ellenben a bőrtesztet nem csinálták meg a 4 évesnek idén, mert még nem tud egyhelyben maradni, a kórházban viszont a kétévesemnek a tejterhelésen megcsinálták... Szerintem ahány allergológus annyir féle. Addig kell keresni, amíg találsz egy normálist.. a tejterhelésen például az egyik kislánynak is megcsinálták a bőrtesztet, amit a dokinő magánúton is megcsinált.. csak éppen lényeges növényeket nem rakott fel neki, ha felrakja nem is kellett volna 4 napra befeküdnijük, mert egyből kiderült volna, hogy parlagfű mellett van még lándzsás utifú, meg mogyoró és társai... no mindegy.
2011. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz.fehérváron is csináltak a lányomnak másfél évesen, és nem vettek sok vért. Heim Pálba küldték Pestre vizsgálatra a vért, így 2 hetet kellett rá várni
2011. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!