Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermekénél csináltak...

Akinek a gyermekénél csináltak allergia vizsgálatot vérből, nem emlékszik rá hogy mit x-eltek be a papíron?

Figyelt kérdés
Allergia vizsgálatot csinálnak a kisfiamnak és a papíron a CRP-t x-elték be. Bárhol keresek rá, mindenhol az jön ki, hogy ezzel a gyulladást lehet kimutatni a szervezetben. Nem igazán értem! Nekem két hónapja az eozinofilom volt magas a vérképben és azt mondták ez akkor magas ha ellergiás vagyok.Viszont a fiam vérkép kérő papírján ilyen nincs is feltüntetve!
2011. máj. 14. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ne haragudj kérlek, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de meg szeretném kérdezni, hogy mennyi idős a fiad, és hol csináltattatok allergia vizsgálatot?

Unokaöcsém 21 hónapos, nagyon allergiás, külföldön élnek, de nemsokára jönnek, és el szeretné vinni egy vizsgálatra.

Vannak jó allergia elleni gyógyszerek gyerekeknek 2 éves kor alatt?

Kérlek tényleg ne haragudj, hogy így írok, de ha kiírom kérdést lehet nem jön válasz, mert olyan hamar prörgnek a kérdések....

2011. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

OFF:

az elsőnek:

Óbuda Bokor u.: svabhegy.eu

2011. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi gond, dehogy haragszom!

Januárban múlt két éves a fiam. Szénanáthára gyanakszunk, ezért kell az allergia vizsgálat. Én egyszerűen elvittem a körzeti gyerekorvoshoz és kértem egy beutalót vérvételre. Be kell vinnem a kórházba ahol leveszik a vért és kész! A gyerekorvoshoz megy vissza az eredmény.

Mi győriek vagyunk, de szerintem ez máshol is így megy.

2011. máj. 14. 16:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah, még annyit hogy hétfőn megyünk a vérvételre, keddre lesz eredmény, akkor megyek vissza a gyerekorvoshoz, akkor már többet tudok a gyógyszerekkel kapcsolatban mondani Neked! Majd írok hogy mi volt, ígérem!
2011. máj. 14. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazán köszönöm!Tényleg!Kint nagyon drága a vizsgálat, így tesom itthon akarja megnézetni mire allergiás unoköcsém.

Sokat segítene, ha leírnád majd a gyógyszereket amiket kiír a doki, meg hogy mit mond!Nagyon kedves vagy, köszönöm!

2011. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor az én fiamnak csináltak allergiavizsgálatok be volt ikszelve a papíron, hogy általános allergiavizsgálat, és hogy pollenallergia. De ilyen rövidítések nem is voltak rajta.

2011. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:19-es, az én fiam Zyrtec cseppet kap az allergiára, ez recept nélkül kapható gyógyszer.
2011. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimmpeace válasza:
A crp fehérje típus, elsődlegesen akkor termelődik a szervezetben, ha gyulladásos bármid van, pl egy fogfájás is kiváltja, vagy egy nagyyobbacska vágás, seb is képes rá. De mivel hasonlo tunetekkel járhat az allergia is, mint egy megfázás, mint gyulladásos betegség, ezért fontos mérni. Jele lehet az allergiának^^
2011. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!