Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnék fogyni egy kicsit...

Hogy tudnék fogyni egy kicsit 2 éves gyerek melett?

Figyelt kérdés

Bár nem igazán ide való kérdés, de itt talán mégis akad valaki aki hasonló cipőben jár.

2 éves gyerekkel vagyok itthol és szeretnék fogyni néhány kilót (5-10), de sajnos nem tudok eljárni kondizni, uszni, futni, semmi ilyesmi. Mit tudnék itthol csinálni 2 éves mellett? Vagy az étrendemen hogyan kellene változtatni?


2011. jan. 4. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bérelj v. kérj kölcsön szobabiciklit, járjatok sokat sétálni az is átmozgat. Ha van kire bizni járhatsz úszni v. szaunába ott lehet kedvező áron bérletet váltani esetleg a kicsi is pancsolhat.


Étrend: nem irtad miket eszel de a hús mellé ne keményitőt -burgonya, hanem salátát gyümölcsöt egyél tehát pl. ne krumplipürével a rántott húst hanem megybefőttel cukor nélkül és a rántott húst lehet olajban sütés nélkül tepsiben minimális olajjal is késziteni -grillezős mikro v. sütő előny!-


minimális édesség sok gyümölcs sok víz ivás -kb két liter-

2011. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentett ch tartalmú étrenddel, a kalóriák számolásával (napi max 1000 kalória9 én egyszer ledobtam 10 kilót 4 hónap alatt.

Semmi cukor, fehér kenyér(helyette más édesítő, gyüm cukor), sok gyümölcs, zöldség, saláták.

Mielőtt ennél, igyál egy pohár vizet.

2011. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az otthon kitűnően használható tornázós,aerobicos dvd-ket.Ezerfélét beszerezhetsz,mielőtt döntenél,nézz utána a neten,hogy melyik lenne a legmegfelelőbb.Én nagyon szeretem,hogy itthon,nyugodt körülmények között tornázhatok,napi 40-60 perc mozgás,heti 3-4 alkalommal már jó eredményeket ígérhet.Az étrendedet is át kell formálnod,bár mindenki másképp csinálja.
2011. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Én egész nap lent rohangáltam a kisfiam után, itthon főzés, mosás, takarítás, itthoni rohangálás a gyerekkel - máris kész fogyókúra az egész. Vékonyabb lettem, mint valaha.
2011. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Rajtam 30 kg felesleg van, 3 napja embereltem meg magam és nekiláttam leadni. Igaz azt nem tudom hogy sikeres lesz-e de kitartónak érzem most magam.

Tavaly fogyás céljából beszereztem egy elliptikus trénert, na nem is használtam csak 1 hónapig. A kilók meg csak jöttek fel. Most ismét elővettem, ilyenkor mikor leteszem a lányom is csinálom rajta, és este is. Az étrendemen sokat változtattam, nem eszem pékárut és este hízlaló dolgok kilőve, illetve már kezdtem sokat enni, meg van a határ hogy 1-1 adag mennyi, ma pl 1 merőkanál leves és 1 merőkanál másodikat ettem. Sok vizet iszok nap közben, és reggelire eszek puffasztott búzát pár szeletet. Este ha éhes vagyok akkor sima felvágottat eszek zöldséggel. Ja és 21 hónapos a lányom.

2011. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eljárni sehova nem tudok, egyáltalán nincs kire biznom, szüleim messze laknak, más városban, férjem sokat dolgozik.

Dvd-im vannak, előveszem őket.

Keveset iszok, és amugy nem eszek zsiros, nehéz ételeket.

Akkor megprobálok evés előtt inni egy pohár vizet, 6 után nem enni, kihagyom az édességeket, ás mozgok a házban.

Ja, a gyerek után rohangálok, takaritok, stb, de az kevés nekem.

86 kg vagyok és 173 cm

2011. jan. 4. 13:20
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Én vagyok a 2 évesem után rohangáló.

Köszi,hogy lepontoztál, pedig tényeket írtam.

58kg-al kezdtem a terhességemet, 85 kg-al mentem szülni, fél éves sem volt a gyerek, már vékonyabb voltam.

Szerintem, ha ugyanennyit mozogsz a gyerekeddel, akkor le kell, hogy fogyjál, egyébként hormonzavarod van, akkor pedig orvoshoz kellene menned.

Szerintem

Ja, én mindennap megeszek egy tábla csokit és nem figyelek a szénhidrátszegény étkezésre.

2011. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A 2 évese után rohangálonak, biztos hogy nem pontoztalak le, ugyanis mindig minden válaszolonak, bármilyen kérdésről lenne szo, zöld kezecskét nyomok.

És lehet valoban hormonzavar.

2011. jan. 4. 14:15
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes. Nekem is majd 2 éves a lányom, mégsem lettem vékonyabb mint valaha, sőt olyan kövér lettem mint még soha, pedig nincs nyugodt órám!
2011. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ugye-ugye? :)

Sajnos én sem tartozom a könnyen fogyők közé.

2011. jan. 4. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!