Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire ápoltok szoros...

Mennyire ápoltok szoros kapcsolatot a családdal, barátokkal? Szülők (saját és párotoké), testvérek, sógorok, barátok, barátnők?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos a szoros kapcsolat? Mióta elmentem dolgozni, 2,5 éves kislányom mellett, valahogy elhanyagolunk mindenkit. Kire mennyi időt szenteltek? Szeretetből vagy muszájból?
2011. jan. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Család a minden. Bár én itthon vagyok a kislányunkkal, férjem dolgozik hétfőtől péntekig, néha szombat délelőtt is. Általában úgy van, hogy nővérem van otthon kedden, anyum szerdán akkor átmegyünk ebédelni és délután is ott vagyunk. Nővérem kisfia minden pénteken itt alszik. Szombat vagy vasárnap délután megyünk anyósomhoz. A vasárnapi ebéd pedig az "összejövetel", akkor mindenki ott van. Sógornőmék messze laknak, velük sajnos ritkán találkozunk. Barátok már kicsit nehezebb, más-más városba költöztek, de havi szinten találkozunk. Egyébként meg minden nap beszélek anyuval-apuval-tesómmal telefonon, nem tehetek róla, mi nagyon hiányoljuk egymást (én költöztem el otthonról a férjemmel)

Természetesen szeretetből, ha nem így lenne, nem jópofiznék senkivel. Mindannyian szeretjük egymást, kell, hogy sokat együtt legyünk :)

2011. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagy a társasági élet. Amíg dolgoztam, addig is vigyáztunk erre, most, hogy a másodikkal TGYÁS-on vagyok még, így meg idő is jut rá :). A szüleimnél vagyunk 3 hetente. Ők messze laknak - 190 km - és így pénteken megyünk, vasárnap jövünk vissza. Apósoméknál vagyunk a fennmaradó vasárnapokon. Én főzök ilyenkor. Ott vannak a sógornőmék, a férjem keresztanyja, a fiam keresztapja is. Péntek vagy szombat este pedig házibuli van a barátokkal. Vagy pizzázunk, vagy filmet nézünk, meccset nézünk, sütögetünk. Majdnem mindenkinek van már gyereke, és így őket összeengedjük, mi felnőttek pedig bulizunk. A helyszínt mindig rotáljuk, a kaját visszük magunkkal, így nincs nagy készülődés. A barátnőimmel pedig átlagosan 2-3 hetente ülünk össze és minden nap beszélünk telefonon. A nagy oviban van, ilyenkor apa megy érte. Most, hogy van már pici, így a csajok jönnek hozzánk, de amint jön a jó idő, megyek a picivel együtt és kávézgatunk, kakaózunk :). Ki sem bírnám, ha itthon ülnénk, és nem pörögne az élet körülöttünk. A gyerekek is ezt szokják meg, és nagyon hamar szocializálódott a nagy is.
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!