Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétfő megyünk Prevenar oltásra...

Hétfő megyünk Prevenar oltásra. Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk semmi sem volt, de barátnőm kisfia után 4 nappal lett lázas, két napig tartott
2009. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi múlt hét hétfön voltunk!

Mellékhatás nem volt bár a doktornönk mondta hogy belázasodhat!Mi szerencsére nem!

Amúgy olvastam a napokban egy női hetilapban egy orvos válaszolt egy olvasó kérdésére!

És azt irta hogy vagy bevállik vagy nem!De ha nem akkor akár súlyosabban is elö jöhetnek a betegségek!

2009. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ui...bocsi nekünk kicsit begöbösödött, s fájt manómnak, de borogatást tettem rá
2009. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok!

Elfelejtettem irni az elöbb hogy a két és fél évesem 10 nappal az oltás után torok és gége gyulladása van!:(

2009. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ui, nekem is két és fél évesem_én meg első vagyok-nekünk is 3 héttel utána torokgyull, meg légcsőhurut, ez volt nov ben meg most is ép betegségből lábalunk ki:(
2009. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy nektek miért ajánlották?


Kérdezönek!

Mennyi idös a picid?

2009. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Két éves a lányom. Igazából én kérdeztem rá, hogy jó-e, és azt mondták, hogy én döntsem el. De én előre nem tudom, viszont ha van egy lehetőség arra, hogy megvédjem néhány csúnya betegségtől, akkor kérjük.
2009. jan. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!