Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló általi mellékhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló általi mellékhatásokat mikor tapasztaltátok először, kb. hány bogyó után? Mikortól örülhet az ember, hogy megúszta, és hogy beválik a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a 2. után, hetekig enyhe hányingerem volt, de hamar megszűnt.
2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már a harmadik levél végén vagyok és még semmi mellékhatása nem volt a mellnövekedésen kívül, aminek még örülök is :)
2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ugyan még nem szedtem fogamzásgátlót, de hallottam egy-egy történetet a mellékhatásairól.

1. Egy régi barátnőm mesélt az egyik barátnőjéről, hogy amikor elkezdte a fogamzásgátló szedését, leromlott az életkedve, problémái voltak szex közben. És csak 3 hónap után derült ki, hogy az a bogyó okozta. Nemtom, melyik fajtát használta, de azóta nem szedi.

2. Még gimis koromban valakitől azt hallottam, hogy volt egy lány, aki allergiás volt a fogamzásgátlóra és meghalt (20 vagy 22 éves volt). Azt is mondták, hogy sosem volt nőgyógyásznál, aki megállapíthatta volna, hogy mit szabad szednie...

3. mint ahogy az előttem levő válaszolód mondta, hogy hányingere lett. Olyan mellékhatással is járhat. Van olyan is, hogy megszünteti a pattanásokat, megnöveszti a melleket.


Ezért érdemes nőgyógyászhoz fordulni!!

2011. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiderült hamar,hogy nemhat az első tabletta,már a második bogyó bevételénél hánytam és fájt a gyomrom nagyon,harmadik bogyónál korházba kellett mennem,annyira rosszul voltam tőle.Úgyhogy abbahagytam és irt ki a doki újat,már a második levelet szedem,nagyobb az étvágyam csak ennyi a mellékhatása nálam eddig.De ez nem baj,ügyelni kell rá,hogy ne együnk többet a megszokottnál.
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jún. 1. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs behatárolható idő erre...h kb mennyi idő után jelentkeznek a panaszok.:) akármikor jelentkezhet.:)
2011. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a mellnövekedésen kívül semmilyen mellékhatása nem volt egy évig. Utána közti vérzésem lett, de megnyugtatott a dokim h ez csak azért van mert azon a hajszálon egyensúlyozok ami eldönti h a kevesebb vagy picivel nagyobb hormontartalmú gyógyszert kell. Így pár hónapja átváltottam Lyndinette 20ról 30ra. Semmi panaszom sincs.
2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mellékhatások nem azonnal jelentkeznek, hanem évek múlva, és súlyosak is lehetnek. Nem sorolom fel, de a műhormon leállítja a szervezet saját hormontermelését, és visszafordíthatatlan károkat okoz. Akit érdekel bővebben olvasson utána, szívesen megmutatom hol. Ja, és hogy megússza vagy nem? Az egészségemet tegyem fel lutrira? Kösz.
2012. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!