Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiú-lány testvéreket egymás...

Fiú-lány testvéreket egymás előtt meztelenül tartsuk és hány éves korig maximum?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
Nálunk senki nem meztelenkedik egymás előtt,még a kisgyerekek sem. Legfeljebb véletlenül látják meg egymást,fürdés előtt vagy öltözés közben.
2011. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam is és lányom is van, egy szobában alszanak, együtt fürdenek (lány 7 fiú 3 éves). Én felöltözöm reggelente ha odajönnek épp hozzám akkor is, és bemehetnek a fürdőbe ha tusol az apjuk akkor is. Nálunk ez nem tabu. Remélem nem is lesz az.
2011. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Az első válaszadó véleményét osztom minden tekintetben, és teljes mértékben ez az egészséges!
2011. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nafene. Meg van mondva mi az egészséges.:D
2011. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
2 bátyám van. Középső és köztem 7 év van. Sose volt tabu a meztelenség. Láttuk egymást, ha fürdött apa, vagy bátyám bementem a fürdőbe (mert pisilnem kellett), ugyanígy fordítva is. Nem csináltunk ebből ügyet. Még is egészséges identitással nőttem fel. Én is így nevelem kisfiamat, ne legyen a meztelenség tabu. Felesleges, hiszen természetes dolog. De ezt mindenki maga önti el.
2011. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Nem azt mondom, hogy meztelenül flangálunk a gyerek előtt, de lát engem ha tusolok, vagy öltözök.
2011. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

én azt mondom, h ne tartsd meztelenül őket, de ha látják egymást, az teljesen normális. a meztelenség nem tabu, hanem a testünk. nem kell rejtegetni, sem takargatni.

egészséges a takargatás azt írta vki. szerintem inkább nevetséges...

2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha meztelenek egymás előtt, mert így nem lesznek túl szégyellősek és nem az óvodában, iskolában jönnek rá, hogy a fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg puncijuk.
2011. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "meztelenül tartsuk"?

Gondolom nem arra gondolsz, hogy otthon ruha nélkül töltik az idejüket egymás társaságában.

Ha öltözés, fürdés közben látják egymást, miért lenne gond. Nem tudom, milyen idősek, de nekik teljesen természetes lesz a "látvány", nem érdekli őket a másik nemi szerve.

Szerintem majd ő maguk döntik el, mikortól lesz ez kellemetlenebb, mert kialakul bennük egyfajta szemérem. Nem törvényszerű, de kiskamasz korban már takargatják magukat a másik nem előtt.

2011. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán én tetem fel rosszul ezt a kérdést mert ma már újból átolvastam szerintem tarthatjuk-e helyesebb kifejezésnek tűnik.
2011. jan. 10. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!