Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, és 12,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, és 12, maximum 13-nak nézek ki?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy a középiskolában, mire odajutok, nem fogok úgy kinézni, mint a többi 12. osztályos, és majd senkinek sem kellek. :( Fog ez még változni?
2011. szept. 4. 00:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Biztos...nagyon "gyrekes"(kinézet) lányokból rengeteg r****c lett...Viccet félre téve: Ne félj! Én is féltem, most hogy középiskolába járok: Látom hogy mennyi retard ember van :| Inkább maradj gyerekes mint ribizli :) 15/L
2011. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, nem sokára olyan csúcs csaj lesz belőled, hogy minden fiú megnéz majd.
2011. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok, vékony, alig van mellem, a derekamhoz képest a vállam széles, a csípőm, meg még nem igazán nőies... Olyan rosszul esik, hogy mások már most kész nőnek néznek ki, engem pedig egy fiú sem vesz komolyan... Hiába vagyok értelmes, normális lány.
2011. szept. 4. 00:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az aki passzol majd hozzád,észre fog venni.Amúgy próbálj esetleg nőiesen öltözni,nézd meg neten, a te alakodat mivel lehet hangsúlyozni.Fodrásztól kérj a te arcodhoz illő nőies frizurát, kérj sminktippet.Lehet mindez ízléses és nem ribis.
2011. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az öltözködésen van a lényeg, mert nőiesen öltözködöm, meg a hajam is olyan... Inkább úgy fejezném ki magam, hogy engem zavar a dolog, de nagyon...
2011. szept. 4. 00:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, én 21 évesen nézek ki 15nek, egy láynnak sem kellek ezért:D te ehhez képest jó helyzetben avgy, mire 18 leszel te is kész nő leszel.

21f

2011. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Legkevésbé se gáz...jellegzetes aranyos csaj...ez pont vonzerő sok férfinak...majd nőiesedsz..addig örülj, mert még segíthet is :) 19/F
2011. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szia, ne aggodj emiatt, sot orulj ennek, mert ha valakinek tetszeni fogsz, ugyis felfigyel rad, amugy en 22 vagyok, parkapcsolatban elek, de 14-15-et mondanak ram... eleinte nem orultem, mikor hallottam egyik-masiktol, de mar megszoktam, es valahogy mar kezdek neki orulni...csak ugy, vegul is nincs mit csinalni. ugyhogy nyugi, nem maradsz egyedul! remelem
2011. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
kéépet.
2011. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hol laksz?:D


Üdv F18 pedobear

2011. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!