Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik játékmárkákat szeretite...

Melyik játékmárkákat szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten a márkát nézem, hanem, hogy a játék hasznos, fejlesztő legyen. Szeretem a Fakopáncs, Crayola játékokat.
2011. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt nézem, milyen fajta játék, mit fejleszt, mennyire érdekes, hogy hosszú távon használja. A Fakopáncs játékok nagyon jók, mostanában sok olyat vettem, ajándékba is.
2011. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és fa játékok közül milyeneket vettetek már ami bevált?2 éves kislényka keresünk játékokat.
2011. jan. 11. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
LEGO :)
2011. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Babakorban a K's Kids játékokat szerettük legjobban, később Götz, Lego, Playmobil, Fakopáncsos fajátékok.


Két éves kislánynak már gyönyörűszép kis Götz babát lehet venni, vagy valamilyen jó kis Playmobilt.

2011. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Olyanokat vettem, ahol formák vannak egy táblán felezve, és szin és forma szerint össze kell őket párositani, puzzle táblát, ahol állatfigurák vannak, de már nem elválasztva, hanem egy nagy darabokból álló képet lehet kirakni, fa játék rezsót edényekkel, most ez a favorit, formakirakó kisvonatot, ahol rudakra kell formákat rárakni, de a gyerek kreativitására van bizva, melyiket hova teszi, az alja kisvonat.
2011. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!