Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnak 3-4...

3 éves kislányomnak 3-4 naponta van csak széklete, de azt is nagyon megszenvedi:- ( Mivel próbálkozzam, hogy naponta tudjon menni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyszerűen nem megy a nagy dolog, vagy ha megy is, nagyon szenvedés az egész :-( Sír szegénykém, és látom rajta, hogy fáj neki.

Eddig amit próbáltunk, szilvalekvár,rostos üdítők, karamellás tej, már nem használnak. Talán ami segít, az a laevolac szirup....Beszéltem a doktornővel, azt mondta, ha 1 hónapon belül nem rendeződik, akkor hasi uh-ra kell menni. Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baj:-(

Jó lenne ha minden nap tudna szegénykém vécére menni, de már nincs ötletem, hogy mivel próbálkozzam. Ha adnátok tanácsokat, akkor azt nagyon megköszönném!


2011. jan. 12. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamilla tea! Napi minimum 6 dl víz szörp vagy tea gyümölcslé amit meg kell innia!

Reggelire műzlit adj neki tejjel, tízórai joghurt, ebéd valamilyen főzelék husival, uzsonna gyümölcs, vacsi kenyér felvágott paprika paradicsom mellé, vagy péksüti!

Nálunk ez vált be!

2011. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggelire adhatsz neki tejeskávét, pici, fél mokkáskanálnyi nescafé tejjel cukorral, hátha meghajtja!
2011. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, tanácsokat, megfogadom amiket írtatok!
2011. jan. 12. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 éves volt a kislányom, amikor elkezdődtek a székelési gondok nála. (akkor szokott rá a bilire) Volt olyan is, hogy az 5. napon már az ügyeletre mentünk, úgy fájt neki az inger. Pedig minden nap nagyon sok rostos gyümilevet iszik, eszi a joghurtot, a kefírt, borzasztó sok gyümölcsöt kapott, csokit csak a bolt polcán látott szegénykém.

Próbálkoztunk mi is mindennel, a Laevolac szirup az ami egy ideig bevált, de aztán 4-5 hónap után már az se volt hatásos.

Ekkor ajánlotta nekünk a doktor nénink az Alumina CH9 homeopátiás golyócskákat. Ezt kúraszerűen kellett kezdenünk szedni: 1. és 2. nap 3*3 golyó vízben feloldva, a 3. és 4. nap 2*3 golyó, majd az 5. naptól kezdve napi 1*3 golyó pici vízben feloldva. A lányom kb. 1 hónapja kapja ezt és azóta semmi gondunk nincs!!!! Sőt, van, hogy naponta 2-szer van kaki!!!!

Kérdezz rá te is a gyerekorvosotoknál!


Remélem tudtam segíteni!


3 éves kislány anyukája

2011. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! Megpróbálkozunk, remélem nálunk is segít majd. ( Nálunk költözés volt, és utána kezdődött minden :-(
2011. jan. 12. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
szia,italdiszkontba vagy patikába kaphato nézz utána a netem ,mi ezt isszuk 2 naponta fél dl,MYRA bébiviz,természetes,nem lehet rászokni és eredményes.
2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok,igy helyes,MIRA GYERMEK GYOGY VIZ,és mi ugy szoktuk,mert elég rossz iza van,hogy fél dl és szörpöt teszek bele,hamar van hatása,de van mikor 1 dl mira viz és valami lével felengedem,vagy 1 dl mira viz szörp és még 1 dl sima ásványviz.
2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbáljuk a vizet is!!
2011. jan. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!