Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 vagy 3 éves volt gyermeked...

2 vagy 3 éves volt gyermeked amikor vissza mentél dolgozni? Mi a foglalkozásod?

Figyelt kérdés

Fiam 1,5 éves.Szerettünk volna második babát de az élet nem úgy hozza.2 évesen szeretnék vissza menni dolgozni, csak másik munkahelyet kell keresnem.Termékellenőr vagyok (vagyis voltam) 3műszakban.Ezt már nem tudjuk megoldani.Segítség nincs, férjem is éjjel-nappal oda van.

Ti mit dolgoztok?Váltanotok kellett munkahelyet a gyerek miatt?


2011. jan. 13. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt, amikor gyes mellett elkezdtem dolgozni. Felszolgáló vagyok,részmunkaidősnek vettek vissza. Amikor a gyes és a szabadság lejárt, munkahelyet kellett váltanom, mert nem tudtam megoldani a két műszakot. 1,5 éve nincs munkám...
2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves lesz februárba megyek vissza. Dajka néni vagyok
2011. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két éves volt, októberben.

A foglalkozásomat meg azért nem írom le, mert általában úgysem tudja senki, hogy az mi is.

2011. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éves volt. Jogász vagyok, és kissé megbántam, hogy ennyire sok elfoglaltsággal járó munkakörbe mentem vissza dolgozni, de akkor hiányzott már valami szellemi elfoglaltság. Most szívesen lennék még sokkal többet vele.
2011. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz, mikor visszamegyek dolgozni a gyerekvállalás előtti munkahelyemre. Pedagógus vagyok.
2011. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 3 évesek az ikreim,úgy tervezem,hogy 6 éves korukban megyek vissza dolgozni.Addig nem baj ha sokat vannak a szülőkkel.Mondjuk nálunk ez könnyen kivitelezhető,mert titkárnő vagyok a férjem gyárában.
2011. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!