Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeked tőled...

2 év körüli gyermeked tőled is könnyen elválik?

Figyelt kérdés

2 éves 4 hónapos a kisfiam és 3 hete szültem a kislányomat. A 2 év 3 hónap alatt egy napot sem volt tőlem távol a kisfiam. 3 hete amíg a kórházban voltam a nagyinál volt. Nagyon jól érezte magát, így gondoltam nem zaklatom fel az 5 nap alatt, nem találkoztunk és nem is beszéltünk. Mikor jöttek értem a kórházba alig ismert meg, félénken jött oda hozzám. Vissza kellett fognom magam, hogy ne sírjak, nagyon rosszul esett.

Persze hamar rendeződött a dolog otthon.

Ma megint elvitte a nagyi, ott alszik, hogy tudjak egy kicsit pihenni és egy szó nélkül ment is vele... Egyáltalán nem akart itthon maradni, pedig korábban nagyon ragaszkodott hozzám. Biztos a pici miatt van ez, hogy vele kell sokat foglalkoznom, nem tudom minden percemet rá szánni, mint azelőtt. Olyan lelkiismeret furdalásom van, lehet hogy nem szeret a gyermekem?

Pedig nincs sokat kézben a kicsi, nem sírós baba, amikor szoptatom akkor is ott van körülöttünk a nagy, beszélgetek vele, oda hívom a kanapéra, figyelek közben is rá. De hát csak 3 óránként szoptatni kell, tisztába tenni, büfiztetni, fürdetni stb.

Rendeződni fog ez a dolog, vagy ez így természetes, hogy ilyen idős korban ennyire szeret a nagyinál lenni. Persze a nagyinál mindent lehet, csak körülötte forog a világ, ez is biztos tetszik neki. De hát nem mondhatom a nagyinak, hogy ne foglalkozzon vele annyit és ne engedjen meg neki mindent....

Olyan nehéz ez.

Nálatok hogy van ez?

Nekem


2011. okt. 30. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányomra 3 éves koráig senki nem vigyzhatott vittük magunkal mindenhová.Szinte hozzánk volt nőve és mikor az ovi elkezdödött és sokat betegeskedett muszály volt a mamáéknál lennie és aludni is /21km/.Mert én ugye dolgoztam de a kisfiam ő egésszen más már töbször vigyáztak rá a nagyszülök húgom is.De olyan jó érzés mikor hazaérünk szalad oda ölel át.De jó hogy rátudom bizni valakire és ,hogy elvan.Én örülök neki mert az sem volt jó mikor a leányzó nem maradt el senkivel.Fel a fejjel!
2011. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Persze Én is örülök, hogy el van a nagyival, sőt imádják egymást, csak tudod az egyik szemem sír a másik nevet... Olyan jó lenne, ha azért oda szaladna hozzám, mikor megyek érte, de akkor is csak a kis orra alatt mosolyog, meg olyan mintha össze lenne zavarodva, hogy akkor most hol ki kicsoda... Na mindegy, majd csak rendeződik benne is meg bennem is a dolog idővel.

Üdv!

2011. nov. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!