Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszacsúszott fogacskákkal...

Visszacsúszott fogacskákkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam rá,hogy ilyen előfordulhat nálunk.Vagyis hát dehogy nem gondoltam rá,csak nem gondoltam,hogy tényleg megtörténhet velünk,de megtörtént! :(

Teljesen kétségbe vagyok esve!19 hónapos kisfiam tegnap annyira szerencsétlenül esett el,hogy a bal felső 1-es fogacskája félig visszacsúszott (hála istennek nem tört),plusz hámsérülések az állán és felrepedt a szája.Persze perceken belül bent voltunk a balesetin,megnézték,azt mondták traumatológiai ellátást nem igényel;ma pedig fogorvosnál jártam vele,ott sem csináltak neki semmit,azt mondták majd igazodik.Rágni,cumizni(mondjuk csak alvásnál kell neki) ne hagyjam;1 hónap múlva kontroll.

Volthasonló balesetetek?Tényleg "rendbe jön" ahogy mondják?És ha igen mennyi idő?

Annyira sajnálom szegényt,olyan kis boxoló mosolya van így. :.)


2011. jan. 13. 14:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!