Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket rajzol 3 éves kislányotok?

Miket rajzol 3 éves kislányotok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ő maga sem tudja, akkor én hogyan? ?D
2011. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondja el, mi van a rajzán? Az én lányom két és fél éves, de részletesen elmondja. Még azt is, hogy ha pl. cicát rajzol, akkor hol a füle, a bajusza, stb. Mondjuk a cica felismerhető. Az emberek is nagyjából, legalábbis a fejük - kört jól rajzol, jó helyre rakja a szemet, orrot, szájat, így az segít. :-) De a többi testrészt én se ismerném föl, ha ő el nem magyarázná. :-)

Leginkább a családot, illetve állatokat rajzol, meg holdat, napocskát - ezek a kedvencei. Ja és mióta tél van, a hóember.

2011. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házat,embereket (családtagokat).Meglepő,de nagyon jól....és el is mondja,hogy mit ábrázolt.:)
2011. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányunk 2 és fél éves,imád rajzolni,és ami idegen számára is kivehető az a kör,napocska,sziv,pöttyöslabda,fa,török basa,lufi,gomba,csigabiga(csigaház,meg a teste is).Ezeket gyönyörűen,hibátlanul rajzolja le,de mondjuk nálunk én rajz iskolába jártam,meg párom is gyönyörűen rajzol,ugyhogy ez nála lehet örökletes.Tied miket rajzol?
2011. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém is sok mindent és el is mondja. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mik azok amik felismerhetőek elmondás nélkül is. Nálunk az alma, lufi és baba az.
2011. jan. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!