Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket, mennyit rajzol majdnem...

Miket, mennyit rajzol majdnem 3éves ovit kezdő gyerkőcöd?

Figyelt kérdés

A fiam október végén lesz 3éves,most kezdte az ovit.Nem az a típusú gyerkőc,aki leül és rajzol...bár volt rá eset.(inkább csak társaságban).Ollóval jól bánik,ceruzát is szépen meg tudja fogni.Viszont még csak karikát,vagy vonalakat rajzol.Több színt használ,de hiába próbálom mutatni neki,hogy hogy rajzolunk fát,embert(ez csak vonal ember)...nem akar.Persze nem erőltetem.

Normális ez,vagy le van maradva a kézügyessége?


2011. szept. 19. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a lányom is 3 lesz, és ő sem tud semmit sem rajzolni, pedig ő szeret, és sokat "rajzol".
2011. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam már 3 év fél éves, ovit most kezdte. Semmit nem rajzol. Nagy ritkán leül a papírral, de akkor is csak írást imitál, firkál.

Szerintem normális. Nem kell minden gyereknek szeretni rajzolni. Attól még lehet jó is a kézügyessége, de ha nem, az sem baj.

2011. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is most kezdte az ovit. Krétával szeret táblára rajzolni a legjobban, de a ceruzát és a zsírkrétát is ügyesen használja, a festés nem igazán megy. Az alap formákat szépen le tudja rajzolni. Nagyon szereti, ha kipontozok neki valamit és ő kötheti össze a pontokat, hogy azokból ember, ház, kutyus stb. legyen. Gyurmázni is szoktunk, azt is szereti.
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!