Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, akinek tényleg nagyon...

Van, akinek tényleg nagyon bevált a bilireszoktató pelus a sz. Tisztaságra szoktatásban? És előrelépést jelentett az ügyben.

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnének pozitív tapasztalatok. Én már úgy el vagyok szontyolodva, és hátha ez (is) segíthetne nekünk a szobatisztaságra nevelésben. Köszi.

29hós anyuka


2011. jan. 18. 13:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok:

[link]

2011. jan. 18. 14:08
 2/9 anonim ***** válasza:

Felesleges. Én vettem nagyon drágán három fajtát is, de egyik sem volt nagy segítség.

Tényleg semmi más nem segít, csak a NYÁR és a pucérfenék! Ha a tavalyi nyarat elmulasztottátok, akkor most ne foglalkozz vele, majd idén nyáron küldd ki pucéran és egy-két nap alatt meglesz az eredmény!

2011. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be.
2011. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Óh, ez nem jó hír. :(

De elég lesz a nyár erre? Szeptemberben ovi.

Minden nap témán van a bili, de semmi. A pelusát se engedi levenni, h ráüljön/ültethessem. Mi lesz velünk...

2011. jan. 19. 21:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron is próbáltam, de semmi.
2011. jan. 19. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Zenélős bili,wc szűkítő, matrica jutalom, sőt olyat is hallottam hogy elemlámpával kukucskálhat a bilibe:) Ne eröltesd még csak január van! 8 hónap az rengeteg fejlődési lehetőség.
2011. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van zenélős bilink,sír tőle.:( Van szűkítő, nem akar ráülni. Voltak csábító ajánlataim neki, de nem.

Mindegy, remélem a nyáron összejön. Motoszkál már bennem a bűntudat, h biztos én vagyok az oka.

2011. jan. 21. 14:04
 8/9 A kérdező kommentje:
El sem tudom képzelni, minek kell ahhoz történnie, h sikerüljön. Fel sem foghatom, h lehet egyik napról a másikra szobatisztának lenni. Hogy lehetnek ekkora különbségek gyerek és gyerek között? Na, ez egy újabb kiírt kérdés lehetne...
2011. jan. 21. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

A jó példa is tud segíteni. Egy vele egykorú, de már szobatiszta pajtását, ha látja, hogy ráül a bilire, wc-re az motiválhatja.


Bölcsibe nem jár? Ott tudnának segíteni, ha kéred...

De egyébként tényleg messze még a szeptember, a nyáron fix., hogy megoldódik ez a probléma (ha előbb nem).

2011. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!