Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb 2 éves kislányom...

Melyik a jobb 2 éves kislányomnak? Szörp vagy tea?

Figyelt kérdés
A vizet nem nagyon issza meg csak a buborékosat. Viszont nagyon szereti a teát(2 literbe teszek egy filtert és nagyon pici cukrot+citromlét) és a szörpöt( inkább úgy csinálom hogy csak színe legyen neki). De mégis melyik károsabb neki ugy ahogy én csinálom?
2011. jan. 19. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tea jobb, mint a szörp.

Kivéve, ha házi szörpről van szó.

2011. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 2 eves lanyom csak a buborekos vizet hajalando meginni ha szomjas, se teat, semmilyen szorpot. engem nem zavar. mellette tejet iszik meg. szerintem a tea jobb, de csak ha nem fekete tea
2011. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tea szerintem is. Bár a piroska szörp talán még elfogadható.
2011. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ti milyen teákat szoktatok venni?
2011. jan. 19. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a hársfatea a nyerő, és a dm-ben lehet kapni jó kis gyümölcsteákat babának, abba cukor sem nagyon kell. Ha mégis édesíted, a mézet nem szereti, nem próbáltad?
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni alnature márkájú bio baba teát. Narancs, hibiszkusz és alma ízesítés egyben amit én szoktam venni, de van még 3 féle. Kb. 500 ft, de ezt bátran adom gyerekeimnek, mert ők is csak teát akarnak inni. Hát az ízesítés már más kérdés, mert a cukor helyett mit tegyek bele résznél mindig elakadok.
2011. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is teát adnék, de csak pici citrommal. NEm cukrozom.

A szörpöt én is úgy csinálom néha, hogy épp hogy szine legyen. Szerintem ez még mindig jobb, mint ha nem inna semmit...

2011. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves lesz a kisfiam és ő sem nagyon issza meg a teát!

Én gyümölcs leveket adok neki azzal eddig nem volt gond!

Ha jó a szörp akkor szerintem adhatod azt is a Piroska pl.

2011. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a teáztatás, főleg szörpöztetés dolgot! Az én gyerekem csak vizet iszik (21 hós), úgyis majd ha bölcsis lesz, ott kap majd mást is, de addig halogatom a dolgot! A víz a legjobb szomjoltó, minek a cukros lötty!
2011. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én tejet és vizet itatok vele napközben is.
2011. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!