Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 éves is lett hirtelen...

Más 2 éves is lett hirtelen rettenetesen anyás? Más is volt így bölcsi előtt?

Figyelt kérdés

Ma töltötte a fiam a 2 életévét!! :))

Az elmúlt egy hétben nagyon megváltozott. Eddig is anyás volt azért, de most iszonyúan anyás lett. Ha elmegyek a boltba és apa marad itthon vele,sír hogy anyához és kapaszkodik belém. Ugyanez van ha a mama vigyáz rá. Napközben többször mondja hogy "bújj oda anyához" és jön és ölelget és bújik! :) Imádom, nagyon édes!!! :))

Viszont egy hónap múlva kezdjük a bölcsibe szoktatást! Mi lesz így velünk?! Hogy fogja tudni feldolgozni hogy fél napra ott hagyom, ha egy 10 perces bevásárlásnál sír és kapaszkodik belém!? Más is volt így? A bölcsit már emlegetem neki egy ideje, de azzal még nincs tisztában hogy ő ott egyedül lesz, nélkülem, úgyhogy ettől nem lehet...


2011. jan. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Boldog Szülinapot a kisfiadnak!

Nekem még nincs 2 éves, pont ma 22 hónapos a lányom. Viszont kb 1 hete nálunk is csak az anya megy, nem hallok mást egész nap. Én úgy gondolom hogy most már elég nagy ahhoz hogy észrevegye anya nincs ott, eddig lefoglalták magukat, most már okosabbak és rájönnek.

2011. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, aranyos vagy! Nektek meg boldog hónapfordulót! :)

Na nálunk is indult ez pár hónappal ezelőtt is, de most még erősebben kijött rajta... Azt hittem az a csúcs, de tévedtem, még azt is tudja fokozni! :)

2011. jan. 23. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenni. Gyorsan bele szokik a dologba de nem szabad hogylása a te szenvedésed. A sok újdonság le foglalja neked kell elengedni.
2011. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körben látom ugyanezt a 2 éveseknél. :)

Az én kisfiam is manapság töltötte a 22 hónapot, és ugyanezt kezdte. Annyira édes, de néha mozdulni sem tudok... :)

Szóval szerintem lassan, de elmúlik, vagy csökken. :)

2011. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!