Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ma babátok kedve? 2...

Milyen ma babátok kedve? 2 éves kisfiam hajnal 5 óta nagyon sokat nyűglődött, soká aludt vissza,7-kor meg sírva ébredt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 18 hónapos kisfiam is nyöszörgött, forgolódott 4, fél 5 körül. Pedig sose szokott. Aztán 5 körül hallottam, hogy bekapcsolta az egyik zenélő játékát az ágyban, magyarázott neki, kuncogott, aztán visszaaludt. Most hallom, hogy lassan ébredezik. Nem tudom mi lehetett, mert nem szokott éjszaka felébredni.

Én mondjuk este 6 óta olyan fejfájással küzdök, hogy azt hittem mentőt kell hívni. Apa csinált mindent, fürdetés, vacsi, altatás, mert én a fejemet nem tudtam felemelni. És még most is úgy érzem magam, mint akit ledaráltak.

2011. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na a fejem nekem fáj hajnal óta...
2011. jan. 23. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!