Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kisgyerekkel...

Mennyi idős kisgyerekkel vállalnátok/vállaltatok be 14 órás autóutat?

Figyelt kérdés

14 óra az út akkor, ha két felnőtt utazik, és csak tankolni, wc-zni és enni kell megállni.

Csecsemőkorában már megtettük többször az utat, amikor még elfért a mózesben, este elindultunk és másnap dél köröl értünk oda. De már 10 hónapos, és nem merünk vele elindulni. Szerintetek lehetne? Vagy ha nem most, akkor mikor?


2011. jan. 26. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mi 7 hósan mentünk horváto-ba, kb. ennyi volt az út. vagy kicsivel kevesebb talán. akkor jó volt, mert egész sokat aludt. most nem mernék vele elindulni, mert már csak napi 2 órát alszik (2 éves múlt). de sztem már 10 hósan se mertem volna. leghamarabb nem is tudom. sztem ez nagy kihívás ,mondjuk úgy, még felnőttnek is. gyereknek meg....max. úgy, ha két darabra lehetne törni az utat, tehát valahol megaludni. a leghosszabb táv, amire mostanság megyünk gyakrabban, 400 km, sopron -bp, ez kb. 6 óra, ha beleveszem a bp-n való veszkődést. mi akkor úgy megyünk, hogy kb. úgy indulunk, hogy 1 óra múlva elaludjon, alszik 2 órát, pont odaérünk bp-re, ott egy ismerősnél megkajálunk, du még elvagyunk, stb, és utána megyünk miskolcra, ami rövidebb táv, csak kb 2 óra , vagy elalszik , ha mr később van du, vagy fennmaraad, és akkor nekem kell szórakoztatni nagyrészt.

bocs ha nem igazán tudtam segíteni.

2011. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem sopron-bp hanem sopron miskolc, de ez kiderül a szövegből. :)
2011. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 10 hónapossal még éjszaka simán utazhattok. A nappali utak már húzósak lennének, mert gondolom már mászik ide-oda és kikívánkozik az autósülésből. Mi rendszeresen utazunk 12-14 órákat, egészen 1 éves koráig nem volt semmi gond, mert simán elaludt és másnap délelőtt otthon voltunk. Miután felkelt azalatt a pár óra alatt valahogy elszórakoztattam.

De azóta már nagyon nehézkes, nem akar elaludni este a kocsiban, felébred mindig amikor megállunk valahol, ordít, ki akar jönni az ülésből, úgyhogy legközelebb már repülővel kell mennünk.

2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Két hét múlva utazunk, de nem mertük autóval tervezni, repülővel megyünk. De nagyon kíváncsi lennék rá, mikor jön el megint az az idő, amikor belevághatunk kocsival is?!
2011. jan. 26. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapos babával bevállalnám. De amint megtanult ülni, állni, járni, egy darabig az Istennek sem akart megmaradni a gyerekülésben, egy sima 1 órás utat is kínkeservesen oldottunk meg. Most már elmúlt 2 éves és bezsél, meg lehet neki magyarázni a dolgot, így már bevállalnám vele.
2011. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!