Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis nővér mellett is folyamat...

Ovis nővér mellett is folyamatos betegeskedés várható a bölcsis tesónál?

Figyelt kérdés

Lányom idén kezdte az ovit és sokat betegeskedik azóta. Minden alkalommal elkapja az öccse is a betegséget. Várható, hogy jövőre, mire bölcsis lesz, már megerősödik az immunrendszere, vagy ugyanúgy beteg lesz állandóan?

Tapasztalatokat várok! (köszi!)


2011. jan. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de én is nagyon kíváncsi vagyok, mi is ebben a cipőben vagyunk (csak két kislány :o) de nálunk a pici nem kapott el mindent, csak úgy fele-fele arányban, lehet, hogy a szopi miatt, nem tudom...
2011. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sajnos elkapta a pici a nagytól a hányás-hasmenést,és minden légúti betegséget is,az anyatej sem védte meg:(

Szeptembertől bölcsis a pici,azóta nem nagyon járunk,mindig van valamilyen "járvány",amitől a bölcsi kiürül(tüdőgyulladás,hasmenés,vírusos láz,tüszős mandula gyulladás)

2011. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagylány 2 évesen lett bölcsis, onnantól kezdve 2 éven át folyamatosan betegeskedett. A kicsi most múlt 2 éves és még soha nem volt beteg (max orrfolyás, kis hasmenés, de lázas nem volt, antibiotikum nem kellett), bár ő már kapta a Prevenar-t, a nagy még nem. Ennek ellenére nem mertem beadni a bölcsibe, majd szeptembertől megy az oviba, ha minden igaz.
2011. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, az immunrendszer kb. 3 éves korra erősödik meg. Ha 3 éves kor előtt közösségbe kerül és ott legyengül a szervezete, akkor lassabban fog az immunrendszer megerősödni. Így volt nálunk is, kb. 4 éves korára erősödött csak meg. Előző voltam.
2011. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!