Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús lányos testvéres szülők...

Fiús lányos testvéres szülők nálatok mik az úgymond tipikus különbségek a két nemű gyerekeitek között?

Figyelt kérdés

Sokat sokan mondták, hogy különböznek igenis, de én nem szeretek beskatulyázni. Viszont már látom én is, hogy tényleg amit mondtak van ami bevált. Pl. lány figyelmesebb, hallgat ha hívjuk egyből, sokat beszél, asztali feladatokat szereti, fiunk, csöndesebb, nagyon mozgékony, nehogy le kelljen ülni rajzolni stb..

Nálatok mi a helyzet ezen téren?


2011. jan. 27. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
egyetértek! három lányom és egy fiam van:-) a fiú "darabosabb" durvább, mozgékonyabb, úgymond "rosszabb" a lányaimra rá tudok szólni őt meg alig tudom bármire is rávenni, félre ne értsd szeretem mindegyiket de igenis vannak különbségek nem is kevés!egy lánnyal alapvetően könnyebb nekem ez a tapasztalatom
2011. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan ez lanyom tipikus lany csak a kiralylanyok erdekeltek 4 eves koraig ,fiam tipikus fiu csak az autok erdeklik.pl a babakocsiban is autokat tologat,kevesebbet beszel tobbet mozog.
2011. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom kreatívkodik, de pl. babázni nem szeret. Csendesebb, nyugodtabb típus, ha felemelem a hangom már elég neki, jobban átgondolja a cselekedeteit, 30 hónapos. Kisfiam szeleburdi, töröm, zúzom típus, simán szalad, forog, felmászik bármire pedig még csak 16 hónapos. A nemet fel sem fogja, hiába kiabálok vele csak mosolyog rajtam. Ellenben igazi bújós, puszilgatós típus, míg a nővérénél nagyon meg kell dolgozni egy pusziért. Mind a kettő imádni való, de azért a fiamhoz kell a kitartás.
2011. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!