Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+3 hetes vagyok, még nem...

23+3 hetes vagyok, még nem vettünk a babának semmit mert nem tudjuk anemét, de ugyérzem hogy kislány milyen ruhákat vegyek, Mert ha lány akkor tipikus kislányos rucikat szeretnék neki várjak 32hetesig hátha megmondja a doki? rá érek akkor vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ráérsz...képzeld el veszel egy rakás rózsaszín göncöt, és kiderül, rosszul éerezted, és fiú. ugye nem lenne jó? :)
2011. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt katasztrófa lenne. :)
2011. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is várj még, vagy addig vegyél semleges szinűeket csak ami édes lánynak és fiunak is. fehéret,krém szinűt stb...

nem terveztem 4d-s uh-ot? 20-30hét közt szokták javasolni, nekünk is anno ott derült ki a 26ik héten h fiunk lesz.nem mellesleg szinte biztos voltam benne h lány, s mégsem jött be:D

2011. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ráérsz még. Én már nem is emlékszem mikor kezdtem el a vásárolgatást. Sokat örököltünk, meg azt is hamar tudtuk, h fiú lesz.

Ha mindenképp vásárolni akarsz, akkor a fehér body-kkal kezd. Az jó mindkét nemnek, plusz sokkal praktikusabb is, mint a mintás vagy színes. A bébikaki csak a fehérítő viszi ki, és hidd el, tutira nem fogjátok megúszni nélküle.

2011. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg uniszex cuccot vettem hiszen gondoltam arra,hogy lesz ám majd kistestvér is és mivel ezeket a pici ruhákat hipp hopp kinövi úgy,hogy szinte újak így a tesónál majd jó lesz.Mikor megtudtuk,hogy csajszi lesz persze vettünk ám csini csajos ruhákat,de uniszexeket is továbbra. Ezt nagyon jól tettük mert kisfiú lesz a testvér :)
2011. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bébikaki !! Hogy be ne sz...jak !! :D
2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

Bőven ráérsz, még most kezdünk majd vásárolgatni mi is, pont ma beszéltük meg! Semmit az égvilágon nem vettünk még neki, pedig elég valószínű, hogy kislány, egy hete már én is annak néztem, (előtte nem tudtam mit is nézzek), a doki pedig a 16. héttől lánynak mondja.


29+1 hkm

2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!