Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben az influenzás időszakban...

Ebben az influenzás időszakban kimozdultok a gyerekkel bevásárló központba, stb?

Figyelt kérdés
A párommal mennénk be a nagyvárosba,(mert kissebb városba lakunk)bevásárlóközpontba,stb,de én nem nagyon merek kimozdulni nagyobb forgalmú helyekre ,nem miattam a lányom miatt,20 hós.nem oltattuk magunkat.
2011. jan. 27. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
bevásárló központba klimás helyre nem mennék semmiképpen de mindegy is bárhol bárki eltüsszentheti magát.
2011. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Igen, megyünk, nem lehet így élni, hogy nem mozdulsz ki fél évig. főleg vásárolni, stb.

A lányom két éves, én nem aggódom túl a dolgot.

Sőt, én terhes vagyok, de megyünk, bábszínházba , cirkuszba stb is.

Ha ez még nem elég, minden nap elmegyünk az oviba a nővérem fiáért, délután én vigyázok rá, amíg a tesóm nem ér haza a munkából...

2011. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért van a védőoltás, így nem kell azon paráznom, hogy mit szedünk össze. A négy fal közé zárva meg úgysem bírnánk.
2011. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!