Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki idén nyáron (= a...

Van, aki idén nyáron (= a legideálisabb időszakban) nem szoktatja még szobatisztaságra 2 év körüli gyerekét, mert úgy tapasztalja, hogy az még nem érett rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érett rá,úgysem lesz szobatiszta.Az én gyerekeim egyébként márciusban-3-,és szeptemberben-1-lettek szobatiszták.Ha megérett rá,tök mindegy milyen évszak van.
2010. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nagyobbik fiam tavaly nyáron volt 2 éves és nem lett szobatiszta. :) Utálta a bilit. Messzire elkerülte, rá se lehetett ültetni. Nem eröltettem, mert gondoltam akkor csak rosszabb lesz meg meg is utálja. Vártam majd eljön az ideje. Idén márciusban megszületett kisöcsi rá 1 hónapra fiam egyszer csak közölte most már bilibe akar pisilni és azóta szobatiszta. :) Szó szerint egyik napról a másikra amikor ő úgy érezte itt az idő. :) Nem bántam meg, hogy nem sürgettem mikor még nem volt kész rá. :)
2010. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát,pl. én!Májusban volt 2 éves,és egyáltalán nem érdekli a szobatisztaság.Szereti a pelust,olyannyira,hogy türelmesen fekszik,felemeli a lábát pelenkázáskor.Amikor bekakil nem szól,amikor pisil oda se néz(pl.a kádban).Majd jövőre.
2010. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tavasszal volt 2 éves a fiam. Kb. 3 hete elkezdtem próbálkozni. Első nap tökéletesen ment minden, az udvaron a megbeszélt helyre pisilt egész nap. (Biliről, wc szűkítőről hallani sem akar, hisztizik, ha csak hall is róla.) Másnapra mintha elfelejtett volna mindent, egész nap csak össze-vissza pisilt az udvaron és ha bejött, a lakásban is. Azóta is hiába a próbálkozás, nem szól, és felszólításra sem pisil, csak ha kell neki, de akkor össze-vissza, mintha meg sem hallaná, amit mondok. Megunta a "játékot". Sajnos nem jön be semmi trükk, hogy "a nagyfiúk már...", vagy "öntözzük meg a virágot", hallani sem akar a szobatisztaságról. A pelust egyébként szereti. Szóval egy időre "feladtam", már csak szellőztetem néha egy kicsit a fenekét, de nem is emlegetek semmit. Nagy úr a dackorszak :-(

2010. júl. 24. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 20 hónapos a fiacskám és a drága is úgy van ezzel az "ügyel",hogy ráér Ő még!Mikor elkeztük,hogy akkor bilibe pisiljen tök ügyes volt jó pár napig aztán egyik napról a másikra már rá sem ül.Ha a házban vagyunk akkor adok rá pelust viszont ha kint az udvaron akkor nem.

Lányom is télen lett szobatiszta.

2010. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Májusba volt 2 éves a lányom, kicsit se érdekli se a bili se a wc szűkítő. Várunk, nem akarom erőltetni.

Annyi a haladás. hogy pár napja szól ha bekakilt.

2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nektek is!
2010. júl. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!