Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után, mennyi...

Orrmandula műtét után, mennyi idő múlva lehet az orrot kiszívni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
OFF:Na ez engem is érdekelne,2 hete volt,de most taknyos,és nem ártana.
2011. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hétig semmiképp, utána óvatosan lehet, nem nagyon beledugva a szívót.
2011. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már mikor hazaengednek. Legalábbis nekem a lelkemre kötötte, hogy orrcsepp és orrszívás mindennap! Föl is írta az elbocsájtó papírra.

Így is volt, kicsit félve szívtam az orrát először de tényleg semmi gond nem lett.

Egyik ismerősöm nem szívta ki neki, nem merte és elég csúnyán beteg is lett utána.

De figyelj, hívd föl az orvost aki műtötte, ilyenkor nagyon szívesen segítenek ha akkor elfelejtettétek megbeszélni.

2011. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondták,hogy az első nap semmi,se szívni,se fújni nem szabad.Másnaptól mehetett a finom orrszívás és kb 5 nap múlva már orrfújás is mehetett,persze nem tiszta erőből.
2011. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!