Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után normális...

Orrmandula műtét után normális, hogy folyik a kislányom orra?

Figyelt kérdés
2 napja volt a műtét, eddig nem folyt, nem hinném,hogy megfázott, még kinn sem volt az utcán, nagyon figyelünk rá. Ma elkezdett folyni az orra, próbáltuk már szívni, mert a doktornő mondta, hogy finoman lehet, vízszerű folyékony váladék jön belőle. Ez normális vagy aggódjak? Egyébként minden rendben zajlott ezt leszámítva.
2011. júl. 7. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre inkább egy doki tudna megnyugtató választ mondani szerintem, és ezért nem írt neked senki 2 napja (kevés orvos ér rá gyakorikérdések-fórumba járni, gondolom), de ha más tünet nincs, akkor csak nincs nagy aggódni való.

Alapvetően azért írok csak, mert együtt érzek veled és hogy javasoljam, ha nagyon biztosra akarsz menni, én a helyedben újabb pár nap múltán megkérdeznék egy gyermekorvost is, még elvinned se kell -hiszen nem komoly a tünet-, ha rá tudod bízni valakire addig (nem tudom, hány évesről van szó).

2011. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok, !Apropó! Most jut eszembe, adok egy jó kis linket, jó a tapasztalatom pár kontakton át legalábbis, de itt NE reklámozd, kérlek (ha átgondolod, megérted, miért nem tanácsos ITT reklámozni, nem írhatom le az okát, bár sztem remek KIEGÉSZÍTŐ megoldás, tehát semmi baj nincs vele, hogy közlöm, de NE kommentáld AZT, hogy mit tapasztaltál OTT, légyszi') . Szóval aki megnézi a hazipatika pont hu-t, vagy com-ot, az látja, ennyi; amúgy neked hazipatika pont com per doctors per hp , és ott Pátsztiné doktornőre katt, aztán meglátod ;)
2011. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kedden megyünk vissza kontrollra, azóta azért felhívtam a doktornőt, aki műtötte, azt mondta belefér, hogy folyjon az orra műtét után. Csak jó volna biztosra tudni, mert ha megfázás, akkor c-vitaminon kívül mást is adnék neki (p. sinupretet), de ha a műtét normális velejárója, akkor nem. Egyébként most hajlok afelé, hogy inkább összeszedett valamit, mert sajna én is kezdem érezni az orromat, hogy facsar. Én meg akkor tőle kaphattam el. Köszi a válaszod, megnézem amit írtál!
2011. júl. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!