Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás kisgyerekek anyukái!...

Ekcémás kisgyerekek anyukái! Homeopátiás kezeléssel milyen tapasztalataitok vannak? Javult valakinél az ekcéma szakszerű homeopátiás kezeléssel?

Figyelt kérdés
Homeopátiás orvosnál voltunk, egy csomóféle golyócskát szedünk most...de borzalmas a bőre. Már néha a sírás kerülget,amikor látom szegényemen azt a rengeteg piros foltot...
2011. febr. 7. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A homeopátia egyáltalán nem segített.

Bőrgyógyász írt fel gyógyszertárban keverendő kenőcsöt, az jó volt.

Elhagytam az öblítőt, ecetet használok helyette. Baba mosószerből, az előírt adag felét. (a víz tisztít)


Idén csak 2 picike folt jött ki a kar hajlatban. :-)

2011. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bőrgyógyász írt fel a kisfiamnak a nagyon erősen gyulladt ekcémás bőrére keverős kenőcsöt. Mivel testszerte nagyon gyulladt kiütései voltak, ezért gyógyszert is kapott rá. A javulás szinte azonnal érezhető volt. Emellett kapott testápolót, amivel naponta kétszer kenjük a bőrét így szinte teljesen tünet mentes szinte két éve. Én nem próbálkoztam homeopátiával. Amikor először föllángolt neki az ekcéma, éjjel már aludni sem tudott szegény, annyira viszketett a bőre. Napközben a kisgatyit tologatta a lábán úgy vakarózott. Na akkor öltöztettük és a legközelebbi magán bőrgyógyászhoz elvittük. A gyógyszer és a kenőcs megtette a magáét már éjjel aludt mint a bunda. Ráadásul azt is megtudtuk, hogy az ekémás gyermeknek jár az emelt családi pótlék és a közgyógy igazolvány.
2011. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket neki, akkor egy bőrgyógyásszal meg írass krémet, és már jó is lesz!

Sajnos nekünk semmi nem használ!


Off:

Kedves 2. válaszló, írtam neked privát ímélt, megtennéd, hogy ránézel? Köszönöm.

2011. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos viszket is neki, nagyon sokat kínlódunk vele mostanában. Kenem, kenem, már egy csomó mindent kipróbáltam, de most semmi sem jó. Rengeteg piros folt van a testén, nagyon el vagyok keseredve.

A 2. válaszolótól szeretném kérdezni, hogy milyen gyógyszert írtak a gyerkőcödnek, illetve hány éves, és mikortól ekcémás?

Az én kisfiam 2 éves 3 hónapos, már fél éves kora óta ekcémás.

2011. febr. 7. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.


Most jól elkeserítettél, mert mi nagyon várjuk, hogy betöltse a 2 évet a gyerekünk, mert azt mondták, onnantól könnyebb lesz kezelni.


A mienknek is nagyon-nagyon viszket a bőre, mi Aerius szirupot kaptunk, az nem rossz egyébként, csak mi azt hittük, hipp-hopp, elmúlik a viszketés.

Ami nagyon bejön nekünk az Exxema repair krém, Lipobase repair krém és a bőrgyógyász által összeállított testápoló. Ja, meg van egy Cremor refrigarens nevű hűsítő krém, az is nagyon jó.


Én is azért írtam a 2. válaszolónak privátot, hátha az ő tapasztalatai segítenének nekünk is.

2011. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!