Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kötőhártya-gyulladáskor...

Kötőhártya-gyulladáskor milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kötőhártya-gyulladása van(volt).Szerdán kezdtünk kezelni, azóta nem volt oviban sem. Most már szépen helyrejött, nem gennyezik, nem piros, nem könnyezik. A kezelés még két napig tart. Elvihetem holnap oviba? A doktornéni azt mondta, hogy megfázás szövődménye és nem mondta, hogy nem mehet. Mi a véleményetek vigyem vagy tartsam még néhány napig itthon?
2011. okt. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

én soha nem vittem addig amíg nem lett egészséges

szerintem nem baj ha otthon van még 2 napot

már csak azért sem mert legyengült az immunrendszere a betegség miatt -- erősödjön csak 1-2 napig még

2011. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kötőhártya gyulladás szerintem simán meggyógyul három-négy nap alatt.Azonban nehéz tanácsot adni,az orvos mit mondott?Én mindig kértem igazolást,még az oviba is és mindig megkérdeztem a gyerekorvost.A másik meg,hogy az oviban nem csöpögtetik a szemét,igaz,ha te reggel meg este csöpögtetsz.
2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután a kötőhártya-gyulladás fertőző, én csak akkor vinném mikor már teljesen rendbe jött. Ha még 2 napig tart a kúra, addig biztos nem vinném.
2011. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!