Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mikor szoktatta a babáját...

Ki mikor szoktatta a babáját kiságyból a rendes gyerekágyra?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült rá szoktattni?2éves kisfiú anyukája:-)
2011. febr. 11. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom már majdnem 2,5 éves volt! Mi áradoztunk előtte neki, hogy milyen jó lesz neki! Semmi probléma nem volt az első éjszakánál sem! Mindenkinek mondogatta, hogy új ágya van! Soha nem jött ki éjjel a szobájából! Már az elején leszögeztük, hogy az ágy az alvásra való és ugyan úgy nem lehet kijönni mint a kiságyból!Ha valami kell neki akkor azóta is kiabál nekem, hogy pisi, inni stb!
2011. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan 20-21 hónapos volt, amikor levettük a rácsokat, ás ifi ággyá alakítottuk a kiságyát, felszereltük a leesésgátlót. Nagyon nehezen viselte, nem akart hetekig ott elaludni se nappal, se este. Mindig mellettem aludt el, úgy tettem át. Aztán ez így ment hónapokig, nem lett jobb, majd végül kapott egy felnőtt egy személyes heverőszerűséget, és azon nagyon jókat alszik. Sokszor gondoltam utána arra, hogy talán túl korai volt, de most már szépen alszik ott.26 hónapos
2011. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaitokat,aranyosak vagytok:-))))
2011. febr. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!