Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak mit vegyek a 2....

Kislányomnak mit vegyek a 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindennel elvan halmozva,rengeteg játéka van rengeteget kapott rokonoktól is.Valami kinti járműre is gondoltam,motorja és tolókaros triciklije van.Ajánlanátok valamit?
2011. febr. 11. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A Legó mindig jó ötlet.
2011. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem tavaly májusban volt 2 éves a kislányom és mi is sokáig gondolkodtunk és végül nem kézzel fogható ajándékot vettünk hanem elmentünk vele az állatkertbe. Nagyon élvezte tetszettek neki az állatok, az etetése és persze a végén kapott héliumos zsiráf lufit. már most hogy majdnem 1 évvel idősebb ő maga mondta hogy szülinapkor menjünk megint állatkertbe :) tudom hogy most hidegebb van fütött(Tropicarium). néha mi nem is gondoljuk hogy mekkora maradandó emléket adunk a gyermekünknek akár egy kellemesen együtt eltöltött nappal .

kinti jármű ,igaz tolható de nálunk még nagy siker a talicska, dömper, nagyon jó még a lego duplo vagy nagy kockák amiből tud építeni. Nálunk most a konyhai cuccok is slágerek esetleg szeret téged utánozni főzni, az is egy jó ajándék ötlet, lehet kapni nyújtófát(műanyagból) formákat amiből tudd képzeletbeli pogikat csinálni és mi gyurmából is szoktunk ˇfözni,.remélem valamiben tudtam neked segiteni!

Boldog születésnapot a kislányodnak!! :)

üdv. 2,7 hónapos kislány anyukája

2011. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Azt találtam ki,hogy egy jobb medencét fogunk neki venni az udvarra.Valami kis"bulisat",tavaly úgyis csak pici kis egyszerű volt neki.Nem mellékesen,imádja a vizet.
2011. febr. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!