Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek kislányomnak 3....

Mit vegyek kislányomnak 3. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Már annyi mindene van, hogy egyszerűen nincs semmi jó ötletem. Tudnátok segíteni?
2011. máj. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én most mindenképpen valami olyan dolgot vennék, ami kültéri, szabadtéri elfoglaltság.

Labda, homokozókészletek, játék gereblye, lapát, azok a nagyobbak, kb. 70-90-cm-esek. Papírsárkány, aszfaltkréta, műanyag edények kinti babakonyházáshoz, kismedence, óriásbuborék-fújó, bicikli.

2011. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos ezekből már raklapnyi mennyiségek vannak itthon. Ráadásul a húsvéti nyuszi hozott neki egy pótkerekes kisbringát, úgyhogy ez is kilőve... medence, csúszda, homokozó van már. Valami más ötlet esetleg? Hinta is van, kisház is van.
2011. máj. 16. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Értem, akkor nem könnyű.


Állatkerti látogatás? Cirkusz? Bábszínház?


Kisvakondos vagy egyéb ágynemű?

2011. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz az állatkert vagy a cirkusz bár a környékünkön egyik sincs, de egy 3 évesnek még akkor is kellene szerintem valami kézzel fogható. Ők még kicsik az "utalványhoz"
2011. máj. 16. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Könyveket.


Nagy Natália: A Nap születésnapja


Társasjátékot, kártyát, dominót, rollert.

2011. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézz körül a mesemix webáruházban, nagyon szép ágyneműk vannak.
2011. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk is most 3 éves(pénteken volt a szülinapja),és egy ugrálóvárat kapott ajándékba(kb. 10000 ft volt,nagyon jópofa).Kapott még:futóbiciklit, kis asztalt padokkal(egybe van építve,az Auchanba vették a nagyszülők)egy állványos rajztáblát,aminek az egyik fele hagyományos krétás,a másik mágneses(van hozzá kréta,szivacs,betűk,számok,ezt a Lidl-ben lehet(ett) kapni.Hirtelen ennyi.
2011. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott: gyöngyfűző készlet, Tapassz a csempére! (ebből van sokféle, fürdőkádban jól lehet vele játszani)

Fürdőruha, mesemintás fürdőlepedő, ágytakaró.

2011. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Az ugrálóvár jó ötlet. Hol vetted? Közben találtam a neten egy tuti kis kerti szerszámoskészletet gurulós állványon gereblyével, lombseprűvel hagymakapával és társaival. Ez már tuti befutó :)
2011. máj. 16. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugrálóvár:az Auchanban,Corában,nagyobb Tescoban van.De nagyobb játékboltokban is elég nagy a választék.
2011. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!