Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt gyermeked,...

Hány éves volt gyermeked, amikor először elmentetek vele Halász Judit koncertre? Jól érezte magát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Halasz Judit meg koncertezik? En mondjuk nem tartanam jonak, ha a gyerekemre eroltetnek egy 20-30 evvel ezelotti stilust. Halasz Judit koncertre melyik mai gyerek menne...?
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves a fiam, és imádja, de koncertre még nem vinném, szerintem kb középső csoporttól jó ötlet.
2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Első: pl az én gyerekem...

Elég nagy butaságot írtál, már bocs. Miért, mégis mit kéne hallgatni egy mai magyar gyereknek?


Kérdező: a lányom májusban lesz 3 éves, én vittem volna egy márciusi koncertre, de már nem volt jegy. Egy cd-k van, nagyon szereti.

2011. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szandekoztam hulyeseget irni, csak el nem tudom kepzelni, hogy ez tenyleg tetszik manapsag valakinek. Nekem mar gyerekkoromban is felallt a szor a hatamon ettol. A 2 eves meg ugyis azt hallgatja es veszi termeszetesnek, amit hall, szoval azert nem panaszodik. Csak kesobb jon majd a felismeres, hogy "te jo eg, ez hallgattam"?
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első: szerintem fogalmad sincs, hogy HJ már rég nem csak a 25 évvel ezelőtti dalokat énekli, hanem vannak friss albumai. És amíg a világ világ HJ minden újabb gyereknemzedéket megfog. Mai napig tombolnak a kicsik a koncertjein és úgy kell rá vadászni a jegyek. A Csiribiri DVD meg sztem minden kisgyerekesnél alap néznivaló... :-)))
2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, azért vannak korlátolt emberek.

Egy gyereknek nem gyerekzenére kell eljárnia? Metálkoncertre viszed, vagy mire???

2011. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezek szerint en vagyok a kakukktojas, akit ez abszolut nem fog meg, sot en ettol rosszul vagyok. Nem allt szandekomban senkit megbantani, nem tudtam, hogy valaki ezt tenyleg szereti. Rakerestem az uj anyagara is, ugyanolyan irritalo szamomra, mint a regiek. Nekem is van gyerekem, nem tudja, hogy ki az a HJ szerencsere, mert biztos, hogy becsavarodnek, ha ebbol 5 percnel tobbet kellene hallgatnom. Kinzashoz tokeletes.
2011. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
En sem metalt hallgatok, de valahogy ez annyira dedos...nem is a szoveggel van baj, de ez a zene irrital, de nagyon. Mar 4-5 evesen is ezt gondoltam HJ szamairol meg Pap Ritarol is. Ettol nem hiszem, hogy korlatolt lennek, csak mas az izlesunk.
2011. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sosem voltunk, 11 éves, a kicsivel sem tervezem
2011. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk volt a lakótelepen Alma együttes koncert nyáron, és elmentünk, másfél éves volt. :)

Voltunk kicsit később MysteryGangen, ezt jobban élvezte. :D Ez mondjuk nem gyerekzene.

Szerintem nyugodtan lehet már korán is vinni ilyen helyekre, mi nyáron - 2,5 évesen - már tuti visszük délutáni koncertekre. Nem csak gyerekzenére, hanem másra is, amit itthon is hallgatunk, és szereti.

2011. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!