Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktatak le e pelusrol...

Hogyan szoktatak le e pelusrol a gyereketeket? Milyen idos volt? Hogy kezdtetek? Es ha elmentetek otthonrol? Es ejszaka? Azt hogy csinaltatok? Mennyi ido volt mire teljesen szobatiszta lett?

Figyelt kérdés

A lanyom jovo honap vegen lesz 2 eves.15 honapos kora ota ugyesen bilizik.Akkor meg nem volt tudatos csak ult rajta es belesikerultek a dolgok.Most mar szol ha kakalni kell neki de akkor kb 20 masodpercem van mar csak hogy bilire tegyem.A pisinel nem szol de eleg erett kis csaj,ertelmes ezert gondoltam mivel jon a joido igy lassan megprobalkozok vele.

Leirnatok ti mit hogy csinaltatok vagy barmi tanacs jol jon.Elore is koszi!


2011. ápr. 29. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a téma nálunk is lassan aktuális lesz, de még nincs tapasztalatom. csak annyit akartam írni, hogy nagyon ügyes a kislányod, hogy már szól, ha kaki van és már a bilibe megy:))) Gratula:)))
2011. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy eves kora korul kezdtuk el a bilizest a lanyommal, nagyon erdekelte, 3-4 orankent raktam ra es legtobbszor bele is sikerult pisilni, nehanyszor kakilni. Nagyon elvezte, ahogy rault a bilire nyogott mar :-)) Masfel evesen (nyaron) annyira ugyesen megszokta es mar szolt is hogy nappal nem hordtunk pelust, kint sem, igaz volt nehanyszor baleset, elfelejtett szolni es bepisilt de legtobbszor szolt, ez ugy nezett ki hogy ha sokat setaltunk ahol epp rajott a pisiles es szolt gyors gugolas,pisiles (neha kinos volt a jarda szelen vagy epp hol ertuk..) Gyakran kerdeztem meg az elejen hogy kell pisikalni.? nehogy elfelejtse. tehat masfel eves korara kis balesetekkel es ra 2 honapra nappalra teljesen szobatiszta lett. 2 evet toltotte volna be mikor ejszaka Egy-ket heten volt egyszer baleset (mindig pelust raktam), mikor 2-3 hetig nem pisilt be ugy gondoltam ejszakara is szobatiszta lett de megint bepisilt egyszer ketszer es igy visszatertunk ejjel a pelusra. Most ket eves es 5 hos, meg mindig rakok ejjelre pelust mert csak-csak elofordul de egy honapba 2-szer kb. Minden kimenes elott es lefekves elott, felkeleskor pisilni szoktunk, ezt annyira megszokta hogy ha nem szolok o szol hogy most pisilni kell.. Most teljesen egyedul pisil, kakil bilibe, ugyesen fel is huzza bugyijat ,nadragjat csak akkor kell segiteni ha torolni kell..

Mivel a te lanyod is ertelmes meg fogja erteni hogy szolnia kell, mondogatni kell neki hogy nagy kislany mar es a nagylanyok bilibe es vecebe pisilnek kakilnak..

2011. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat beszelgettunk vele,hogy ki mindenkinek nincs pelusa azok kozul akiket o ismer.Aztan egyik reggel kozolte velem ,hogy nem kell a pelus neki.Mindezt a telen.Igy sajna mindig pelust kellett ra adni amikor mentunk valahova.Most,hogy jo ido van nincs pelus es mar egyedul pisil a fube.Mar mondta,hog yejszakara sem kell neki,de meg korai neki,mert soha nem szaraz a pelus reggelre.
2011. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!