Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehetne az óvodai...

Hogyan lehetne az óvodai tolvajt elcsipni? Akinek lenne ötlete..

Figyelt kérdés
Az óvodánkban sajnos elszaporodtak a lopások,általában a jobb minőségű gyerekcipők,ruhák tünnek el.Most legutóbb egy kisfiúnak a közel 12000 Ft-os edzőcipője,ami ugye már kárnak számit....Zárható öltöző szekrények nincsenek,tehát a holmik reggeltől délutánig csak felvannak akasztva,mindenkinek a helye szerint a folyóson,a cipőkkel együtt.Gondoltunk a kamerára szintenként,de ezt valószinüleg az Önkormányzat nem fogja dotálni,mint mást sem.Nagyon drága lenne ez,ha mi szülők dobnánk össze?
2011. febr. 18. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Már csak felvetni is érdemes lenne, mert aki nagyon tiltakozik ellene, annak vaj lehet a füle mögött. Nálunk a bölcsiben a gyerek sálja tűnt el, de ez legyen a legnagyobb kárunk! Azóta hála Istennek semmi nem veszett el. Nem is tudom, hogy mit csinálnék, ha mezítláb kéne hazavinnem a gyereket ilyen időben.
2011. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak az ár a probléma, hanem ha úgy videóztok, hogy nincs kiirva, akkor ti lesztek büntethetök, mert tilos valakiröl a beleegyezése nélkül fotót, videót késziteni.
2011. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg, az öltözőszekrény zárása talán jobb és olcsóbb ötlet lenne.
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És ha nagy táblával jelezve lenne,hogy ezért és ezért kamerát kellett az óvoda területén belül felszerelni?Mert igy soha sem fog sem kiderülni,sem abba maradni a lopás sorozat.Zárható szekrényekről szó sem lehet,mert csak öltöző fakkok vannak (8éve épült az ovi)és igy lett tervezve gondolom.Igy szekrényeket vásárolni az rengeteg lenne pénzben,és annyi hely sincs.
2011. febr. 18. 18:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Szörnyű, hogy némelyik szülő mikre nem képes....:S
2011. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk,hogy mindenki a cuccokat elhozza délutánig.A benti ruhákat már csak nem lopják el....
2011. febr. 20. 12:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg meg kellene beszélni a vezetőséggel, hogy vegyenek kamu kamerát, de csak te tudjál róla. Írják ki, hogy a lopás elkerülése érdekében helyezték ki. Így azt hiszik, hogy fel vannak véve, és megszűnne a lopás talán.

Ez talán a legolcsóbb ötlet.

2011. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bekamerázni szerintem nem lehet 1 óvodát. Egyébként biztos akadnak olyan gyerekek, akiktől nem lopnak el semmit. Talán az ő szüleikre kell(ene) fokozottabban odafigyelni.
2011. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne? Szerintem nem kell olyan sok kamera hozzá, persze kérdés, ha valaki öltöztetés közben becsúsztatja a táskájába a cipőt, akkor azt felveszi e a kamera?

Én egyébként körbenéznék a neten, hátha árulja az illető a cuccokat. bár nem tudom, hogy rá lehet e bukkanni, de egy próbát megér, nézd meg teszveszt, vaterát és hátha szerencséd lesz, kidob valakit, aki sok használt márkás cipőt árul és netán a környéketekre valósi.

2011. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Egy ovis gyereknek nem kell 12.000 ftos cipő, meg drága, márkás ruha. Adj rá használt, olcsó, kopott ruhát, senki nem fogja ellopni..
2011. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!