Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tegnap sikerült "elcsípni"...

Tegnap sikerült "elcsípni" Keshát?

Figyelt kérdés

A koncert után láttam, hogy mindenki ott állt a színpad mögött és várja, hogy Kesha feltűnjön. Én is benéztem, de egy biztonsági őr belém kötött(nem vagyok egy hencegő és verekedős sem, de fél kézzel lecsaptam volna. Ilyen fizikumú biztonsági őrt alkalmazni felelőtlenség).


Valószínűleg Kesha nem alagúton távozott. Valahogy ki kellett jönnie. Mivel a rajongók szó szerint körbezárták a teret, nem tudott olyan helyen kimenni, ahol ne látták volna meg. Sokan maradtak ott reggelig, ők láthatták.


Egyébként hazafelé a Gresham-palotába befordult egy kisbusz, aminek a belsejében láthatóan jó hangulat volt. Aztán még a Novotel felé vezető úton láttam egy limuzint. De szerintem egyik sem ő volt.

Szóval?


2011. jún. 26. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!