Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újra be kell szoktatni?...

Újra be kell szoktatni? Kisfiam múlt hét kedd óta jár bölcsibe. Holnap már próbálták volna altatni. De beteg lett, így a héten már nem megyünk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig már szépen haladtunk. Örömmel megy, de ma nagyon sírt, mert egy kislány is.
2011. febr. 21. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pont ugyanígy jártunk, de nálunk 1 hónapig nem ment utána, mert vagy beteg volt, vagy mi is itthon voltunk és itthon maradt velünk. Nem szoktattuk be újra. A visszaszokás első hete viszonylag problémamentes volt, de volt néha egy kis sírás, tegnap viszont már itthon is nagyon sírt, hogy nem akar menni. Ma megint teljes fordulat, örömmel ment. Látszik, hogy kicsit össze van zavarodva, de szerintem nálatok 1 hét kihagyás után nem lesz ilyen probléma. Lényeg, hogy minden nap beszéljetek a bölcsiről, hogy milyen jó ott lenni.

Az alvással sem volt semmi gond, annyira lefáradt délelőtt, hogy simán elaludt.

2011. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentünk az ebédért, amint meglátta a gondozónénit, kapaszkodott belém és üvöltött, hogy haza, haza... Jaj, már előre félek. Hétfőn is sírtam munkába menet...
2011. febr. 23. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem pár napig újra amolyan beszoktatás folyik. De sajnos ez ebben az influenzás időben benne van a pakliban. Remélem gyorsan be fog majd szokni.
2011. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!