Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos múlt a lányom, kedd...

8 hónapos múlt a lányom, kedd óta beteg, taknyos, de láza nincs, nem köhög. Mikor vihetem ki a levegőre aludni?

Figyelt kérdés
Várjak még vele? Még mindig szívom az orrát, el van szegénynek dugulva, de más probléma hála Istennek nincs. Idáig nagyon rossz idő volt, ma már kicsit jobb, ha holnap még melegebb lesz, kivihetem, vagy még várjak, míg el nem múlik a nátha?
2010. máj. 21. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A friss levegő jó a náthára.Szerintem bátran kiviheted.
2010. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ugyan ebben a cipőben járunk. A doktornőnk azt mondta, hogy nyugodtan ki vihetem, ha nincs láza. Ennyi...

Tehát irány a szabad ;)

Üdv: egy 9 hónapos kislány anyukája

2010. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, vidd ki, jót tesz neki a friss levegő. Az orrdugulásnak használ is a hűvös levegő (bár nálunk most már kezd egész jó meleg lenni :) Jobbulást!
2010. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!