Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki gyermekére bízta a szobati...

Aki gyermekére bízta a szobatisztaság kezdését, mikor lett az, mikor szólt, hogy pisi, kaki jön?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves volt 14-én. Bili és szűkítő is már régen van( 15 hós korától) de nem érdekelte. Néha ráült de semmi produkálás. Majd a nyáron kezdem el nála intenzíven, addig nem akarom, mert úgy se ül rá, ha nem akar. Viszont már majdnem 2 hete szól ha bekakált, illetve kakálnia kell. De azért még a pelusba nyomja.
2011. febr. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem autista a nagylányom, de szerencsére szobatiszta. Ő magától lett az. Én próbálkoztam vele, nem volt érett rá. Majd fél év múlva egyik nap sokáig maradt rajta a pelus, átnedvesedett,és ő maga vette le, és ült a bilire. Azóta oda megy. Ő 3és fél éves volt. Nem volt elkésve vele, ha azt nézzük, hogy auti.

2011. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 honaposan telen, bugyit akart felvenni pelenka helyett. mondtam akkor adok ra ha bilibe pisil. bele is pisilt. elotte mar o is egy ideje magatol levetette a pelenkat ha kakilt vagy ha pisilt, de mindig utana szolt es nem elotte. aztan a bugyiban par nap alatt 1-2 balesettel szobatiszta lett.
2011. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal 2 évese,,2és fél évesen mondta először este,hogy ö nagylány,nem kell pelus.
2011. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!