Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Basszus! Hasonló baki hajvágás...

Basszus! Hasonló baki hajvágásban? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Én vágom kisfiam haját géppel. Általában 4-5-mm-re. De most az 1 mm-essel sikerült megkezdenem, figyelmetlen voltam. Így muszáj volt lenyírni 1-esre. Nagyon édes pici hajjal, de olyan kis kopaszka így:-) Igaz, gyorsan nő a haja. Ez van nem tudom már vele mit csinálni. Kíváncsi vagyok, holnap mit szólnak a bölcsiben:-)
2011. febr. 27. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan már volt nálunk is, hogy belevágtunk a géppel, úgy nézett ki mint egy kis tengerészgyalogos. :-)

Biztos aranyos a kis golyófejével. :-) Mire kitavaszodik és lekerül a sapka már biztosan megnő neki.

2011. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is sikerült olyanra nyírni, hogy elmehetett volna plakátfiúnak a rákos gyerekeknek gyűjtő szervezet reklámjára, de ez van, nem tudsz mit csinálni. Még szerencse, hogy fiú, mert lánynál igazán gáz lenne.
2011. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nevetnek..-) Nagyobb baj soha ne legyen, és adj rá sapit.
2011. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én általában 1 mm-esre szoktam lenyírni, a fiamnak nagyon jól áll ez a minimál haj. Mondjuk utána hagyom neki megnőni elég sokáig, szóval nem cél, hogy mindig ekkora legyen neki, de ha nyírok, akkor ekkorára csinálom neki.

Egy fiúnál szerintem nem ciki a nagyon rövid haj sem.

2011. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF: nem gyűlölik a hajvágást??? Mert az én fiam 3 éves, de üvölt végig. 2 havonta nyírom 3 milisre, mert ezidő alatt vagy 3 centit nő és ha tovább várok, nem viszi a gép, csak húzza.

Amúgy én is csesztem már el: a hajnyíró (a régi szar) olyan volt, hogy ha erősebben megnyomod a végét, lekattan a fej 0-ra, és egyszer nyírás közben azt vettem észre, hogy tarkopasz foltot csináltam a halántékára...

2011. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kisebb baj, én a kislányom hajába vágtam bele így egyszer. :-) Csak ültem és sirattam a szép haját :-), de pár hét alatt visszanőtt és most is szép, hosszú, dús haja van.
2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!