Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt fehérneműt ráadsz a...

Használt fehérneműt ráadsz a gyerekedre?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a gyereke nőtte ki, a kinőtt ruhákat mindig megkapjuk. Ez az első alkalom hogy fehérnemű is van közte.

Kicsit viszolygok a használt alsónaciktól. Tiszta, rendes család. Még betegek se igazán voltak idén. Nem tudom mi tévő legyek.


2011. febr. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi is kaptunk az unokatesomtól kinőtt ruhákat,a kisfia cuccait és volt közte alsónaci,zokni is,de olyan is,ami szinte új.Én kimostam őket és ráadom a fiamra,sztem nincs ezzel semmi baj.Hordja őket.Ha a ti rokonaitok is tiszta,higiénikus család,sztem nincs mitől tartanod,kimosod és ráadhatod a fehérneműt a gyerekedre.
2011. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem adnék használt alsóneműt s gyerekemre, akárkitől is van. Az ismerőseid úgysem fogják megtudni, ha nem hordja, gondolom nem fognak benézni a gyerek szoknyája/nadrágja alá...
2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mosd ki és add rá nyugodtan! Sok családban a nagyobb gyerekek kinőtt ruháit,alsóneműit is ráadják a kisebbekre.
2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a te döntésed. igazából nem lesz baja, de én nem tenném. nacit,szoknyát, felsőt, cipőt simán, de az alsónemű szerintem legyen a sajátja, ráadásul nem is túl drága (a többi szükséges holmihoz képest a legolcsóbb), így abból azért inkább újakat vennék
2011. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én a kicsire a nagyobb használtját adom, és ha belekakilt (mert sokáig gondunk volt ezzel) nem kellett gondolkodnom, fogtam kidobtam bugyistól az egészet.

De unokatesójét lehet én sem adnám rá, valahogy ettől viszolyognék én is.

2011. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most biztosan sok hideget-meleget kapok, de alsóneműt nem adok használtat. amit a boltba veszek azt is fertőtlenítve adom a lányomra. Én magam sem veszek fel használt fehérneműt(se trikót, se bugyit, a sajátomat is fertőtlenítve veszem fel). Nem is gondolná az ember, mennyi minden elő nem fordul egy ruhaneműn, sok mindent nem lehet 40-60 fokon kimosni(pl láthatatlan penészgombák, clamydia, candida...és még sok más). Szóval én semmiképpen nem. Trikót azt talán, de bugyit nem.
2011. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokmindent örökölünk unokatesótól. Vagy én veszem használtan. Egyetlen ruhadarab van amiből nem adok rá használtat akárkitől van, az pedig az alsónemű.
2011. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ruháját használtan veszem a gyereknek. Zoknit, atlétát is szoktam használtan venni, de valahogy bugyit nem. Azt boltban veszem mindig.
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én magam sem húznék soha hasznltat,akárhányszor és akárhány fokon volt kimosva.
2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Rokon gyerek nincs. Használt ruhát ráadok (olcsón lehet jókat kifogni a neten)


Azonban alsóneműben (trikó, bugyi, zokni, harisnya) csak és kizárólag újat és jó minőségűt veszek. Egyrészt a használtak azok jobban le vannak strapálva vagy nyúlva, másrész higiéniai okok miatt, harmadrészt pedig mert tiszta pamut anyagot vagyok hajlandó alsóruházatnak ráadni. Ergo nem kínaiban vettem és fogom neki venni.

Még pelusos, de már betankoltam neki :)

2011. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!