Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor adtok rá mosás...

Hányszor adtok rá mosás nélkül egy ruhát a gyereketekre? Nem fehérneműt, hanem pl. pulcsit vagy nadrágot. Akár otthon, akár bölcsiben/oviban.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak tiszta ruhát adok rá. ha a pulcsija,nadrágja nem koszos,akkor 2-3napig viseli
2011. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

oviban ha nem koszos én is kb 2-3 nap de váltva más ruhával mintha....

ha itthon van és tudom hogy holnap mosok és homokozni óhajt hát akkor ráadom a kicsit koszosat is,mert eleve nincs sok ruhája.

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot, pulcsit, max 3 nap veszi fel mosás nélkül. Pólót, fehérneműt minden nap újat.
2011. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem lesz koszos a nadrág és a póló vagy a pulcsi (de ez nagyon ritka:-) )akkor 2-3 napig hordja a nadrágot, és pulcsit. Pólót 2 napig télen, és ősszel. Amikor már nem izzad.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itthon és oviban is mindennap tisztát adok. Még ha az nem is piszkos. Így szoktam meg otthon és ezt "örökítem" a 4 gyerekemre is.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nadrágot 2-3 napig is ráadok, ha nem piszkos (de ez ritka) Illetve általában télen fordul elő, hogy csak elmegy az oviba a nadrágban és hazajön benne, ilyenkor egy hétig is hordja ugyanazt. Ugyancsak télen szokott előfordulni, hogy a pulóver csak addig van rajta (akkor is kabát alatt) amíg az oviba jön-megy, ezt akár 2-3 hétig is hordja mosás nélkül.

A pólók, felsők általában csak 1 nap vannak rajta, ritka, ha nem koszolódik össze.

2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minden nap tisztát kap a bölcsiben.itthon két napig van egy melegítőben,de csak ha nincs baleset.body póló minden nap tiszta természetesen és zokni is
2011. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint csak az enyémek (3 és 1.5 éves ikrek) olyan vadmalacok, hogy átlag napi 2 váltás ruhát használnak, nemhogy még többször is rájuk tudnám adni..

Bár tényleg: télen előfordul, hogy csak kabát alá kapnak pluszban vastag pulcsit és akkor azt több napig tudják hordani - de egyébként nem.

(Ne tudjátok meg, mennyit mosok-tergetek-hajtogatok)

2011. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap tiszta ruhát kap az oviban és itthon is. Délután ovi után átöltöztetem itthoni ruhába, mert az én lányom is "vadmalac":) Nyáron és esős időben napjában többször is átöltöztetem.
2011. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak a pulcsi bírja max. 2 napig. A nadrágja estére mindig koszos, játszó, kert, stb., lehetetlen lenne mégegyszer ráadni. a többit meg mindig tisztán kapja, fehérnemű póló.

egyedül a pizsije 3 napos, de van, hogy azt is lekakaózza.

2011. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!