Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mutatta már ki a gyereked...

Hogy mutatta már ki a gyereked, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Most nem egy puszira ölelésre gondolok!

Nekem 3éves fiam olyan aranyos volt a minap. Kb 9körül szokott fürdeni és aludni menni este. Aznap 7kor iszonyat fejfájás jött rám- nem jellemző rám pedig. fél 8kor fogtam magam és a két gyereket apára bíztam, lefeküdtem aludni. Míg apa kicsit lefektette a 3évesem megtalált engem az ágyban, ahol aludtam. Úgy ahogy volt, benticipőben ruhában mellémfeküdt, betakarózott, és befészkelte magát mellém, átkarolt. Apa megtalálta mellettem fél 9kor, szólt neki, hogy jöjjön gyorsan ki- hagyja anyát pihenni, de mondta neki, hogy anya beteg és ő vigyáz rám, kéri a pizsijét és jön engem gyógytani, és velem fog aludni, hogy vigyázzon rám.

Ezt persze másnap mesélte el apa, de úgy meghatódtam- olyan édes volt!!


Nálatok is volt-van ilyen kis aranyos történet?

EGyébként ezen kívül nagyon szokszor megpuszil, megölel és mondja hogy szeretlek anya. Ha valahova elmegyek- pl boltba, hazajövök a nyakamba ugrik és monjda, hogy úgy hiányoztál anya!! :-)


2011. márc. 4. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen.2 éves.és naponta többször átöleli a nyakam,és mondja igy szeretlek anya.Vagy olyan is volt,hogy azt mondta,szeretlek édesanya.Tegnap két kézzel simogatta a hajam öltözés közben,és puszilta az arcom,pedig nem ad puszit senkinek.Amikor én mondom neki hogy szeretlek,akkor meg rávágja én is szeretlek.Az oda bújás este nálunk is rendszeres.kéri is hogy anya búj ide,és mutatja a karját.nagyon szép,nagyon jó,és nagyon imádom.
2011. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 eves lanyom nagyon gyakran kimutatja, mivel egyedul maradtunk az elejetol fogva(nincs apukaja) nem oszlik a szeretete, mindent tollem kap meg, na meg a nagyszuloktol. Volt olyan nap amikor sok stressz ert (hosszu lennem leirni),sirtam, nagyon ki voltam borulva, idejott hozzam simogatott, mondta szeretlek anya, puszilt de a legfontosabb az az arckifejezes! Mondta hogy menjunk setalni, azt tudni kell hogy vele kesz kin kimmenni setalni, utal oltozni. Es most o felajanlotta, evel vigasztalni akart. A napokban arra ebredtem reggel (eggyutt aludtunk a nagyagyban), hogy ossze vissza puszilja az arcom, hat ha valaki ezt nem eli at nem tudja aterezni, arra ebredni.. olyan mintha egy cica nyaldosna, puszilgatna epp (ez volt felalomban a hasonlat), s mikor felnyitottam a szemem akkor mondta hogy szeretlek anya:-)

Sok sok puszit meg szeretlek-anyat kapok tole, kis tunderem van.

2011. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,


nagyon aranyos a történeted és a többieké is!! nálunk természetes, hogy naponta többször kimutatjuk az érzéseinket, a szeretetünket. sok puszi, ölelés és most már mondja is, hogy szeretlek!! de a legfontosabb valóban az arckifejezése olyankor, ha fáj valamim vagy szomorú vagyok... ahogy rám néz és átölel vagy megsimogat!! jaj azt nem cserélném el semmiért!! :) 2 éves.


Ági

2011. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj az én kisfiam is egy érzelembomba, iszonyatosan ki tudja mutatni, hogy mennyire szeret...:)

pl. reggel felkelés után, mikor a világomat nem tudom, a hajam égnek áll, az arcomról ne is beszéljünk, ő odajön elkezdi simogatni a hajam és azt mondja, hogy az anyukám csodaszép, és az a tekintet...:D na ilyenkor bőgöm el majdnem magam, azt hiszem ez az igazi, önzetlen, és feltétel nélküli szeretet.

2011. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napom iszonyatosan rosszul telt: rosszabbnál rosszabb híreket kaptam és nap végére ki is borult a bili: sírva fakadtam, miután letettem a telefont. Kicsikém (21 hónapos kislány) egy darabig csak nézett (eltakartam az arcom és csak bőgtem), majd felpattant és elszaladt a cumijáért és a tentéjéért (takaró). Megállt előttem, felnéztem, odanyújtotta a cumikát és a tentét, egy tessék anyucika kíséretében, majd hozzámbújt, megölelt és adott egy puszit. Na, több sem kellett, még jobban bőgtem, de már a meghatottságtól! :)


Valaki már írta és igaza van: semmiért nem cserélném el ezt a pillanatot, ezt az érzést... :)

2011. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottátok ezeket a kedves történeteket!

Hát bizony, sokszor fárasztóak, "rosszak" a gyerekek, de elég egy pillanat és rájövünk, hogy csak egy pillantásukkal sokszor ők adnak többet nekünk! Izazi földre szállt angyal mindegyik.

:-)

Mindenkinek sok ilyen meghitt boldog pillanatok kivánok a kicsijével!

2011. márc. 5. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasva a történeteiteket alig várom, hogy beszéljen kislányom!!! Még csak 13 hónapos, tőle még annyi telik, hogy rám néz és váratlanul megsimogatja az arcomat és azzal a hanglejtéssel, amivel mi azt mondjuk heejte, duruzsol valamit :)
2011. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk tegnap anyukám beütötte a lábát az ágylábába, de úgy, hogy le is tört a köröm. felszisszent és a könny is kicsordult a szemén. elszaladt zsepiért és megölelgette őt.olyan édes volt
2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves ez a történet! :) Az én fiam is megpuszilgat, megölelget ha rosszul érzem magam. Naponta többször mondja, hogy hiper-szuper nagyon szeret és, hogy én vagyok a legjobb barátja. Ebben a korban a legédesebbek.. :)
2011. márc. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!