Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell sópárnát készíteni...

Hogyan kell sópárnát készíteni? Hogyan rögzítsem 22 hós kisfiam fülére? Ráadásul már az én fülem is érzékeny 32 hetes km vagyok

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egy zokniba (külön erre a célra tartom, de bármilyen kendő is jó) teszek sót, mikróban vagy lábasban megmelegítem, és úgy teszem a fülére.
2011. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt erre a célra sapit. Van neki oldalt zseb, abba megy a melegíthető párnácska. Nagyon praktikus, és sokáig jó, mert állítható a mérete. Igaz nem olcsó de megéri. Már én is nézegettem őket.Akárhogy rögzíted, leszedi egy közel 2 éves az tuti.
2011. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!