Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék egy pénzcsokrot...

Szeretnék egy pénzcsokrot készíteni a keresztlányomnak ballagásra. Segítene valaki, hogy hogyan rögzítsem a pénzt a csokorban? Csinált már valaki otthon ilyet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 15:06
 1/6 AĐA válasza:

Szerintem inkább csinálj/csináltass egy csokrot (pl.rózsát)

és közéjük tűzd a papirpénzt! :)

2011. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy virág közé teszem. De a kérdés még mindig adott, HOGYAN? Nem szeretném ha kiesne belőle, vagy, hogy a pénz megsérüljön.
2011. ápr. 29. 15:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a kérdésemre a választ.:)

A pénzcsokor készítése a világ legegyszerűbb dolga, én kétféle elkészítési módot is ajánlanék .


1, a papírpénzt összetekerjük , alul óvatosan megdrótozzuk egy 20-30 cm – es szárat hagyva neki ,utána csinálunk a kiválasztott virágokból , zöldekből főleg borostyánból egy kőrcsokrot és belehúzzuk a megdrótozott pénzeinket.


2, a feltekert pénzeinket rövid üvegkémcsőbe rakjuk , rakunk mellé gyöngyöket , strasszokat , kiegészítőket , ledugózzuk gyertyával v. parafinnal leöntjük a dugót és dekoratív aranydróttal megdrótozzuk szintén szárat hagyva neki és az előre készített csokoralapba belehúzzuk.

2011. ápr. 29. 15:26
 4/6 anonim válasza:
83%

Szerintem nagyon visszataszító a pénzcsokor, arról árulkodik hogy mindenkinek látnia kell, hogy pénzt kapott...

Szerintem egy szép virágcsokor, és mellé külön majd egy borítékban a pénz sokkal szimpatikusabb megoldás.

2011. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, és persze nem is mindenki előtt adom át. Valami kreatívat szeretnék, ha van jobb ötletetek mint az unalmas boríték, szívesen várom. :)
2011. ápr. 29. 16:46
 6/6 anonim válasza:
Láttam már olyan képeslapot, amiben volt egy visszahajtott rész, a pénz számára.
2011. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!